JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Pijany kierowca na DK2 i zatrzymanie go
Godna pochwały postawa tych dwóch panów. Widząc Peugeota poruszającego się w sposób zdradzający nietrzeźwość kierującego zabrali kluczyki przy pierwszej nadarzającej się okazji. Pamiętajcie - w tego typu sytuacjach nie bądźcie obojętni i zróbcie dokładnie to samo!
1294 · 80 · 3 lata i 6 miesięcy temu
Irańska dziewczyna śpiewa podczas jazdy samochodem
Co się stanie jeżeli kobieta zacznie śpiewać w czasie jazdy za kółkiem i puści kierownicę? Wróć! Pytanie powinno brzmieć kto w ogóle wypuścił je z kuchni?
15 · 3 lata i 7 miesięcy temu
Uważaj z kim zadzierasz
Cwaniaczek za kierownicą Łady zadarł z niewłaściwym gościem. Zapewne takiego typa za kierownicą Renault Logana się nie spodziewał.
14 · 3 lata i 7 miesięcy temu
Peel spotyka Transita
Jak mały jest Peel P50, a jak duży nowy van Forda? Jak się okazuje na tyle duży, że mały Peel może w środku... Tak, tak. To reklama, ale przyznacie, że całkiem sympatyczna.
11 · 3 lata i 7 miesięcy temu
Padające jedzenie
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda ktoś na kogo spada mnóstwo różnorakiego jedzenia? Nie? No, ale teraz macie okazję to zobaczyć. PS tak, tak, a dzieci w Afryce głodują.
3 · 3 lata i 7 miesięcy temu
O włos od śmierci
Ci piesi mogą mówić o ogromnym szczęściu. Cudem uniknęli śmierci poprzez zmiażdżenie ciężarówką nad którą kierowca stracił panowanie. Mężczyzna został nawet potrącony, ale nie wpadł pod koła.
65 · 12 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Kompilacja wypadków - Vancouver
To nie tak, że samochody rozbijają się notorycznie tylko we wschodniej Europie i Azji. Dla równowagi trzyczęściowa kompilacja z Kanady. I to tylko z obszaru metropolitalnego Vancouver.
42 · 11 · 3 lata i 8 miesięcy temu
Bardzo kiepski dzień pewnego traktorzysty
Nieszczęścia chodzą parami. Tam mówią. Tym niemniej czasem trzeba się zastanowić na ile prześladuje nas pech, a na ile sami jesteśmy sobie winni.
11 · 3 lata i 9 miesięcy temu
Mazda MX-5 vs BMW 325i
Wydawać by się mogło, że Beemka bez problemu łyknie Mazdę, ale MX-5 ma na pokładzie tajną broń.
14 · 3 lata i 9 miesięcy temu
Mix WTF'ów 8
Zasadniczo tu miał być opis, ale trudno skomentować to co widać na powyższym filmiku. Mówiąc krótko - WTF, a dokładnie wiele WTF'ów..
390 · 32 · 3 lata i 9 miesięcy temu