Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Amalio
Nie mów nic do mikrofonu i wygraj 10 dolarów
Wystarczy nic nie mówić i dziesięć dolarów jest nasze. Proste, prawda? No więc obejrzyjcie to co zmontowała ekipa Jimmiego Kimmela.
okejki 756 · komentarze 44 · 4 lata i 1 miesiąc temu
Pijany kierowca na DK2 i zatrzymanie go
Godna pochwały postawa tych dwóch panów. Widząc Peugeota poruszającego się w sposób zdradzający nietrzeźwość kierującego zabrali kluczyki przy pierwszej nadarzającej się okazji. Pamiętajcie - w tego typu sytuacjach nie bądźcie obojętni i zróbcie dokładnie to samo!
okejki 1294 · komentarze 80 · 4 lata i 1 miesiąc temu
Irańska dziewczyna śpiewa podczas jazdy samochodem
Co się stanie jeżeli kobieta zacznie śpiewać w czasie jazdy za kółkiem i puści kierownicę? Wróć! Pytanie powinno brzmieć kto w ogóle wypuścił je z kuchni?
okejki 15 · 4 lata i 2 miesiące temu
Uważaj z kim zadzierasz
Cwaniaczek za kierownicą Łady zadarł z niewłaściwym gościem. Zapewne takiego typa za kierownicą Renault Logana się nie spodziewał.
okejki 14 · 4 lata i 2 miesiące temu
Peel spotyka Transita
Jak mały jest Peel P50, a jak duży nowy van Forda? Jak się okazuje na tyle duży, że mały Peel może w środku... Tak, tak. To reklama, ale przyznacie, że całkiem sympatyczna.
okejki 11 · 4 lata i 2 miesiące temu
Padające jedzenie
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda ktoś na kogo spada mnóstwo różnorakiego jedzenia? Nie? No, ale teraz macie okazję to zobaczyć. PS tak, tak, a dzieci w Afryce głodują.
okejki 3 · 4 lata i 2 miesiące temu
O włos od śmierci
Ci piesi mogą mówić o ogromnym szczęściu. Cudem uniknęli śmierci poprzez zmiażdżenie ciężarówką nad którą kierowca stracił panowanie. Mężczyzna został nawet potrącony, ale nie wpadł pod koła.
okejki 65 · komentarze 12 · 4 lata i 3 miesiące temu
Kompilacja wypadków - Vancouver
To nie tak, że samochody rozbijają się notorycznie tylko we wschodniej Europie i Azji. Dla równowagi trzyczęściowa kompilacja z Kanady. I to tylko z obszaru metropolitalnego Vancouver.
okejki 42 · komentarze 11 · 4 lata i 3 miesiące temu
Bardzo kiepski dzień pewnego traktorzysty
Nieszczęścia chodzą parami. Tam mówią. Tym niemniej czasem trzeba się zastanowić na ile prześladuje nas pech, a na ile sami jesteśmy sobie winni.
okejki 11 · 4 lata i 4 miesiące temu
Mazda MX-5 vs BMW 325i
Wydawać by się mogło, że Beemka bez problemu łyknie Mazdę, ale MX-5 ma na pokładzie tajną broń.
okejki 14 · 4 lata i 4 miesiące temu