Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
« następny »

Antyfacet

autoodtwarzanie
Następny film Jakie kary spotykają niegrzeczne dziewczynki ? (48)
Podobne filmy
Najnowsze filmy z tej kategorii
14 lat Radia Maryja
Zemsta przy rodzinnej kolacji

Inne nadesłane przez GrzesiooTV
Jak wrażenia po meczu?
Samochód F1 w przekroju

Marcin Boronowski. Naczelny Antyfacet Rzeczpospolitej Polskiej. Tak sam o sobie mówi. Twierdzi, że jego główne zadanie to walka z kultem macho. Ubiór na co dzień? Spódnice, wysokie szpilki i pomalowane paznokcie. Dlaczego mężczyzna nie może zakładać kobiecych ubrań? Boronowski twierdzi, że jest heteroseksualny. Sposób ubioru i zachowania nie przysparza mu jednak wielu przyjaciół.

- Jeżeli uznamy, że mężczyzna jest kimś, kto decyduje o sobie sam, który jest kowalem swojego losu, mistrzem swojego życia, to ja robiąc różne rzeczy na przekór, dowodzę męskości - mówi Marcin Boronowski.

Dlaczego antyfacet ubiera się w kobiece stroje? Ponieważ postanowił walczyć ze stereotypami. Bo dlaczego mężczyzna ma nosić tylko spodnie, skoro w spódnicy też może być mu wygodnie? Pan Marcin, jak twierdzi, nie jest ani homoseksualistą ani transwestytą.

- Ja jestem bardziej męski, kiedy wkładam spódnicę, bo pokazuję, że to ja decyduję o sobie, a nie kultura i owczy pęd ludzi wokół mnie - mówi pan Marcin.
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie. GrzesiooTV (F K) · przed dinozaurami do Monster TV
23   13  

Tagi: antyfacet · marcin_bronowski

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Zobacz najpopularniejsze tagi.