JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Od 14 May 2005, ostatnio 25 October 2010 16:00
Pokrótce o mnie;)

Hmm, co by tu napisać?:> Sem jaki sem, ludzie mówią różnie, heh, ale najwięcej się dowiesz jak poznasz mnie osobiście. Ogólnie to sem krejzolem, jak to znajomki określają:P Moje imię Bartek - w słowniku znaczeń imion: "Pustak jakich mało, ale laski na niego lecą. Cholernie boi się robactwa". Coś tu mi chyba nie pasuje... robaki? ja je lubię heh. Mieszkam w Śmiglu. Jest on stolicą gminy o tej samej nazwie. Leży w Wielkopolsce tak mniej więcej w połowie drogi między Nietążkowem a Nową Wsią. W Śmiglu istnieje stadion (czyt. Łemblej koło strażnicy), gdzie bilety na mecz trzeba zamawiać dużo naprzód... Można tam kupić wszystko: od pudełka zapałek, przez legitymację papieską, radziecki czołg, po średniej wielkości głowicę jądrową. Jest chętnie zajmowany przez mieszkańców państw, których nazwa kończy się na "-stan". Panuje tam wysoki poziom edukacji i można zaopatrzyć się w dokument stwierdzający ukończenie dowolnego poziomu kształcenia. W ostatnich latach w Śmiglu zawitała nędza. Spowodowane zostało to wybudowaniem obwodnicy. Teraz mniej turystów nas odwiedza. Wzrosła też przestępczość zorganizowana. Kilka dni temu pod Biedronką ukradziono mi powietrze z roweru. Musiałem jechać do wulkanizatora;-( Śmigielscy rolnicy uprawiają tylko i wyłącznie paszę dla świń, którą eksportują na Ukrainę.

Moje osiągnięcia:
* 5 godzin spędzonych na zakupach w paryskim salonie odzieżowym z dwiema koleżankami... łooo, było ciężko ale sem z siebie dumny;)
* Zajęcie I miejsca na Festiwalu filmowym (czyt. szkolny konkurs filmowy). Szok w trampkach, siara w uj i jazda na całego, heh ;p stare dobre licealne czasy...


Wiek
29
Status uczelniany
student
Stan
wolny
Miasto
Śmigiel
Zainteresowania ekstremalne
Bikeee
Status konta
Superbojownik
GG
1331424

Moje miejsce na świecie

DATY

Imieniny
00 Wybierz miesiąc
Urodziny
28 marca

Aktywność bojownicza

Wystawionych okejek
26
Profil oglądany
632 x

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
SZAFFA pliki

Jeszcze niczego nie mam w swojej Szaffie