JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Od 29 December 2009
Mój ojciec był hrabią z Transylwanii, a matka szwedzką feministką. Poznali się na jednym ze zlotów gangu motocyklowego Hell Angels, na bagnach w zachodniej Wirginii. Matce spodobał się jego akcent, a jemu sposób, w jaki spluwała tytoniem. Niedługo potem wzięli ślub, a sakramentu udzielił im sam Timothy Leary, prorok LSD. Podczas nocy poślubnej zostali uprowadzeni razem z nim przez bojówkę Czarnych Panter, do Afryki, gdzie kilka lat później urodziłem się na zabytkowym łożu, na którym kojfnął Artur Rimbaud. Zafascynowany jego barwnym dossier, w wieku lat jedenastu napisałem elegię pt. "amputacja nogi i ezoteryczny salceson" pod wpływem kieliszka absynthu, którego nie dopił ambasador Burkina Faso, będący u rodziców w gości.
Mój ojciec był tyranem zmuszającym mnie do picia świeżej krwi, "dla podtrzymania rodzinnej tradycji"-jak mawiał. Toteż jako awanturniczy czternastolatek, wznieciłem anarchistyczne powstanie na targu niewolników.
Razem z trupą oswobodzonych uciekłem niemieckim Zeppelinem do Moskwy, gdzie założyliśmy "Fruwający cyrk Franka Futerko", którym oblatujemy rokrocznie cały glob i z powrotem, dając wypasowe show z udziałem tresowanych nietoperzy, wilkołaków i bobrów dla najznamienitszych eminencji, a ostatnio nawet dla papieża.
Wiek
25
Status uczelniany
absolwent
Stan
zajęty
Miasto
Manchester
Zajęcie
zawodowo wyrywam chwasty.
Status konta
Superbojownik

DATY

Imieniny
00 Wybierz miesiąc
Urodziny
07 listopada

Aktywność konkursowa

Udział
1 konkurs, 100% prac zaakceptowanych (1 na przysłanych 1)
Nagrody
Wyróżnienie w konkursie

Aktywność bojownicza

Filmów
37
Postów na forum
6845
Artykułów
2
Linków
2
Wystawionych okejek
1777
Profil oglądany
58673 x

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą