<< >> wszystkie blogi

Placebo

Spójrz w lustro i zobacz kogoś innego

Kolej na problemy - part I

2014-03-25 13:07:12 · Skomentuj

Jako, że jestem maniakiem podróży w stylu: "wyciągnij jak najwięcej za jak najmniej i wyśmiewaj ludzi zwiedzających z przewodnikami" stwierdziłem, że moja opowieść będzie toczyła się w miejscach działających na wyobraźnię, gdzie w każdej głowie wykreuje się oddzielna wizja otaczającego bohaterów świata a akcja nie będzie prostolinijna. Potrzebuję tylko świadomości, że ktoś ma ochotę na coś takiego co da mi sporo motywacji na dalsze działanie.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej lektury.

Prolog

2014-03-25 12:40:09 · Skomentuj
Zawsze planowałem studia dziennikarskie. Pisanie, redagowanie, odkrywanie, zaglądanie tam, gdzie było to niewskazane. Gdy nadarzyła się okazja podjąłem studia na wrocławskim SWPS-ie. Początkowo sceptycznie spoglądałem na tą uczelnie ale nie chciałem się poddawać, przecież zapłaciłem już pierwszą ratę a na pieniądzach nigdy nie spałem. Pierwszy semestr stopniowo mnie przekonywał do słuszności mojej decyzji, lecz czułem, że brakuje mi choćby najbardziej prymitywnych sposobów wdrażania się w ten zawód. Staż, praktyka, cokolwiek. Wybrałem bloga. Wystarczająco anonimowy o szerokiej panoramie tematów do opisania z możliwością sprawdzenia i popracowania nad swoją techniką.

Tak naprawdę są to studia dziennikarskie, ale o specjalizacji Public Relations. Wpajają mi, że to nic innego jak sprzedawanie emocji. Tutaj podzielę się nimi za darmo...
Autor
 • RSS - blog TomBlake
 • Najnowsze posty
  Najpopularniejsze posty
  Statsy bloga
  • Postów: 2
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 598

  Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi