<< >> wszystkie blogi

Blog bez podróżniczej nazwy

Potwornie absurdalne historie podróżnicze

Szwecja ciekawoski

2017-05-14 19:41:00 · Skomentuj
Szwecja jeden z nordyckich krajów, o którym od dłuższego czasu dość głośno w mediach za sprawą problemu z imigrantami. Przedstawiam o tym państwie kilka ciekawostek, które mogą zaskoczyć.
Szwecja ciekawostki

Madryt od kuchni

2017-04-16 19:12:56 · Skomentuj
Ciepły klimat Półwyspu Iberyjskiego objawia się nie tylko w gorącym temperamencie i otwartości mieszkańców, ale także w niesamowicie smacznej kuchni. Każdy region, w tym także Kastylia, może pochwalić się znakomitymi potrawami, które zachwycają koneserów – od Roberta Makłowicza po Gordona Ramseya.
Żeby się najeść – jedź do Madrytu!

Japonia ciekawostki

2017-04-10 23:10:34 · Skomentuj
Rewelacyjny zestaw ciekawych wzmianek o Krainie Wschodzącego Słońca, który zszokuje wszystkich osób. Ten niebywały region umie zaszokować zawsze, a mieszkający w tym kraju osoby są szczególnie pełni optymizmu. Wyobraźnia obywateli Japonii i osobliwa atmosfera to coś co eksponuje to państwo na naszej planecie.

Kuba powrót do przeszłości

2017-04-08 18:27:00 · Skomentuj
Wielu turystów odwiedzających Kubę wyjeżdżając z wyspy ma poczucie, że świat w tym kraju zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu. Kraj od 1 stycznia 1959 roku rządzony jest – mniej lub bardziej żelazną ręką – przez komunistów, których do władzy poprowadził Fidel Castro.

Ciekawostki podróży do Berlina

2017-04-07 21:25:00 · Skomentuj
Posiadasz pomysł podróży do centrum Niemiec? Namyślasz się czy wskazać na wóz czy autobus przemieszczając się na Alexanderplatz. Zdobądź wiedzę jakie są skazy i dobre strony oddzielnego objazdu pojazdem po zagranicznych krajach i mnogich wycieczek zorganizowanych zagraniczne biura podróży.
Autor
O blogu
  • Historie moje i nie moje. Podróże i turystyka.
Najnowsze posty
Najpopularniejsze posty
Linki
Statsy bloga
  • Postów: 5
  • Komentarzy: 0
  • Odsłon: 552

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi