< > wszystkie blogi

masaż blog

Potwornie absurdalny blog

Trochę ruchu - odchudź się!

18 maj 2017 ·

Zabiegi odchudzające.

Czas na odchudzanie.

Kiedy nie mamy siły na morderczy trening z pomocą przychodzą nam zabiegi wyszczuplające.

odchudzanie
Pomimo, iż pogoda w tym roku płata nam różne figle, wielkimi krokami zbliża się lato i sezon urlopowy. Wiele z nas z niepokojem spogląda  na swoje ciało, jak zmieniło się przez zimę i myśli co jest do zrobienia aby przywrócić mu dawny atrakcyjny wygląd.
Zdrowy sposób odżywiania się, nawadnianie organizmu oraz przynajmniej minimalna dawka ruchu spowodują, że w ciągu kilku miesięcy stracimy na wadze. Aby jednak ciało wyglądało atrakcyjnie należy mu w tym pomóc.

Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, jak również zabiegi antycellulitowe spowodują że z dumą będziemy prezentować się na plaży. Z uwagi na to że wszelkie zabiegi wykonujemy w serii trzeba pomyśleć o nich już dziś. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej przy pomocy ultradźwięków, ujędrnianie skóry przy pomocy fal radiowych czy elektrostymulacji, intensywny masaż antycellulitowy, sprawią że będziemy mogli cieszyć się nienaganną figurą i zdrowo wyglądający ciałem. Najlepsze efekty przynosi połączenie wszystkich tych zabiegów.
W naszym gabinecie pakiety są dobierane indywidualnie. Po konsultacjach i obejrzeniu skóry dobieramy odpowiednią ilość oraz rodzaje zabiegów. Kuracja trwa od 10 do 12 tygodni a nieraz i dłużej więc należy się spieszyć aby zdążyć do lata. Zabiegów nie wykonuje się codziennie. Pomiędzy niektórymi są tygodniowe lub większe odstępy. Poza tym skóra musi mieć czas aby pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji i zregenerować. Tak jak ma wygląd skóry pracowaliśmy latami, tak też nie da się jej udoskonalić w przeciągu jednego tygodnia. Wszystko zależy od systematyczności i pielęgnacji domowej. Samodzielne masowanie szorstką rękawicą i wcieranie balsamów i preparatów ujędrniających i antycellulitowych usprawni kurację i spowoduje że będziemy mogli cieszyć się piękną i zdrową skórą. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszam tutaj odchudzanie Kielce
 

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi