<< >> wszystkie blogi

Joemonsterowicz's absurdlog

Potwornie absurdalny blog

Polskie kobiece youtuberki

2017-05-08 10:15:56 · Skomentuj
Dzisiaj wyznaczają trendy, inspirują, podpowiadają, jak podążać za modą i jak zachowywać się jak silna kobieta, a także przeprowadzają testy na żywo, ryzykując jedzenie dziwnych produktów lub robiąc makijaże całej twarzy szminką.

Jak kobiety testują mężczyzn?

2017-04-19 09:23:00 · Skomentuj
Bycie z niektórymi kobietami przypomina grę w totolotka. Nigdy nie wiesz, kiedy blokada maszyny losującej zostanie zwolniona i kiedy pytanie wylosowane z wielu kłębiących się w głowie kobiety będzie pytaniem testowym dla Ciebie. Jak kobiety testują mężczyzn?

Jak skutecznie umówić się na randkę?

2017-04-11 09:43:41 · 1 komentarz
“Najtrudniejszy pierwszy krok, za nim innych zrobisz sto” - śpiewała Anna Jantar, potem dodając, że “Potem łatwo mija rok”. Skuteczne umówienie się na spotkanie z dziewczyną to właśnie ten najtrudniejszy pierwszy krok, który musi być stanowczy, aby potem randkowanie poszło jak z płatka. Dowiedz się, jak umówić się na pierwsze spotkanie z kobietą.

Czy warto być gentlemanem?

2017-03-28 10:32:31 · Skomentuj
Dżentelmen jest kojarzony z dopasowanym garniturem bez ani jednej zmarszczki, butami lśniącymi po wejściu dżentelmena do pokoju, nawet jeśli na zewnątrz pada deszcz i jest błotnisto, szklaneczką wybornego alkoholu z wyższej półki, nienagannie przyciętym zarostem i elokwencją. Tymczasem wcale nie trzeba mieć eleganckich ubrań z najwyższej półki, aby być gentlemanem i oczarowywać kobiety.
 
Gentlemanem jest się przede wszystkim z charakteru. Dżentelmen jest przede wszystkim uprzejmy i kulturalny, ale jest także mężczyzną o szerokich horyzontach i pasji. Zwraca uwagę nie tylko na zasady savoir-vivre’u, ale charakteryzuje go wysoce rozwinięta empatia, dzięki której dostrzega potrzeby innych i potrafi zatroszczyć się zarówno o bliską osobę, jak i pomóc znajomemu. Dlaczego dzisiaj warto być gentlemanem?

Napędzana humorem dzięki Joe Monsterowi