Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Radio Joe Monster FM odpowiada XIX

14 203  
1   4  
Kliknij i zobacz więcej!Stacja jest cały czas zagłuszana przez jakieś radio dla pracowników wodociągów i kanalizacji poruszające ostatnio często temat szamb ale jakoś udało nam się wyłapać kolejną audycję...

Kombatanci ze Związku Byłych Dzieci Poczętych nadesłali do naszej redakcji apel, w którym domagają się usunięcia ze swych szeregów posłanki Sobeckiej wraz ze wszystkimi konsekwencjami. W tekście apelu nie padają żadne nazwiska ale i tak wiemy, że te "konsekwencje" to obsada Ministerstwa Edukacji Narodowej.

* * *

Z przykrością informujemy, iż przeciętny mężczyzna polski staje w poprzek (niestety, tylko i wyłącznie) wysiłkom rządu mającym zwiększyć liczebność nadwiślańskiej populacji.
Dowodem na to jest choćby fakt, iż powstała niedawno Partia Kobiet już prześcignęła liczbą członkiń partię rządzącą i nadal rośnie w siły.
Jeśli tak wiele pań potrzebuje aż partii politycznej by poczuć się kobietami to czas już najwyższy by miarodajne czynniki zaczęły wprowadzać u nas przymus stosowania Viagry.

* * *

Żaden rencista in spe nie kwęka tak udatnie na komisji lekarskiej jak nasi słuchacze w swej korespondencji.
Pan Dobromir z Cielęcic na czterech bitych stronach rękopisu narzeka na język polityków, którzy ostatnio upodobali sobie słowo "porażający". I nic to, że po jakimś czasie okazuje się, że porażająca wiedza jaką posiedli to zwykła mysz urodzona po raz kolejny przez PiS-owską górę. Oni wsłuchają się z zachwytem w następne postękiwania góry by znów zadziwić świat faktem posiadania "porażającej " wiedzy.
- Czy was to nie zdumiewa? - pyta pan Dobromir.
- Absolutnie nie, drogi słuchaczu. To zjawisko oczywiste w przypadku ludzi, dla których porażająca jest wiedza jako taka.

* * *

Nasi terenowi korespondenci donoszą o niezwykłych wydarzeniach jakie miały miejsce w gminie Ociupina Mała pod Rzeszowem. Władze gminy ni z tego ni z owego zbiegły z budynku swego urzędowania i skryły się w okolicznych chaszczach.
Zbadawszy sprawę nasi korespondenci dowiedzieli się, iż niezwyczajne zachowanie miejscowego samorządu spowodowane było plotką o pobycie na Podkarpaciu Edgara Gosiewskiego.
Gminni samorządowcy obawiali się, że zmusiwszy mimo szlochów i błagań władz miejscowych Kielce do budowy lotniska potrzebnego tam jak ekspres Włoszczowej rozhukany minister zechce budować w Ociupinie Małej kosmodrom. Oni zaś są przeciw bo podobno od rakiet krowy przestają dawać mleko.

* * *

Mamy uspokajające wieści dla ministra Orzechowskiego tak panicznie bojącego się rozprzestrzeniania u nas homoseksualizmu.
- Panie ministrze! Wszystkie badania wskazują na to, że by się tym zarazić trzeba być ugryzionym przez homoseksualistę i to dwoma kłami na raz. Ponadto jeśli napastnik używa do mycia zębów pasty Blend a Med., niebezpieczeństwo jest znikome. Całkowicie nie istnieje w przypadku używania przez geja sztucznej szczęki. Wystarczy wiec rządowy program wymiany szczęk gejów na sztuczne i po problemie.
Wierzymy, że Liga Polskich Rodzin uwzględni to w swoich najbliższych poczynaniach.

* * *

Niespodziewane skutki przyniósł pomysł naszej słuchaczki z Morąga, Anieli B., która w czasie debaty nad ustawą lustracyjną zaproponowała objęcie nią także hydraulików.
Pierwszy poparł pomysł ojciec Dyrektor, który nie mógł pozostać obojętny na to kto będzie naprawiał szambo w pałacu prezydenckim.
Minister Zero ma nadzieję, ze to ukróci korupcję i szarą strefę w dziedzinie usług rzemieślniczych.
Prezes IPN ma nadzieję, ze dzięki temu ustali źródło przecieków informacji do mediów.
Znajomi z Morąga mówią zaś cichcem, że Anieli B. w rzeczywistości chodziło tylko o to, że nie jest wszystko jedne kto jej przepycha rurę. Zawistnicy.

* * *

Szczęki naszej redakcji (wszystkie rodzaje) pospadały na podłogę po oświadczeniu ojca Rydzyka, że rządy Kaczyńskich to szambo.
Od półtora roku nie mówimy nic innego ale dopiero po tym jak wsparł nas ojciec Dyktator, zaczęto nam wierzyć. Jednak co autorytet to autorytet.
Malkontenci wprawdzie kwękają, ze to wcale nie taki powód do chwały mieć wspólne zdanie z ojcem Rydzykiem na jakikolwiek temat ale przecież z powodu ich głupiego marudzenia nie zmienimy się w Szczypińską.
Tak czy owak z radością witamy ojca Dyktatora w naszych szeregach.

* * *

Minister Specjalnej Troski Anna Fotyga stała się ostatnio celem ataków ze strony mediów broniących starego układu. Oskarżają one panią mimo wszystko minister, że paraliżuje prace resortu nie pozwalając swoim zastępcom na podejmowanie jakichkolwiek decyzji gdyż im nie ufa.
Indagowana przez nas pani mimo wszystko minister odpowiedziała, że nie wie czy ufa swoim zastępcom. W tej sprawie pan prezydent się jeszcze nie wypowiedział.

* * *

Czołowy satyryk IV RP Ludwiś Dorn jest klasą sam dla siebie. Na ostatnich dożynkach PiS-u strzelił konceptem, który powalił nas wszystkich na kolana.
Znaną z komunistycznych czasów frazę ( autorzy w różnych wersjach : Stalin, Gomułka, Tito) odtworzył w sposób nastepujący: "Kto nie jest przeciw nam ten jest z nami a nawet ci co są przeciw nam też są z nami tylko jeszcze o tym nie wiedzą ale my im to uświadomimy".

* * *

Z tego wszystkiego na Bugu we Włodawie stanęło, wybałuszyło gały i tak stoi.


W poprzednich audycjach...

Oglądany: 14203x | Komentarzy: 4 | Okejek: 1 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało