Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Złośliwie o IV RP III

22 450  
0   5  
Kliknij to zdusi kaczuszkę! :CNie jest prawdą że uwziąłem się na IV RP jak jakaś łże-elita. Tak naprawdę moim marzeniem jest prowadzić cykl "Złośliwie o V RP".

Co mają wspólnego działacze Samoobrony i partyzanci? Jedni i drudzy byli w AK.

Minister Anna K. (ale nie ta AK), która poprawiała sobie urodę za pieniądze podatnika może wziąć udział w nowej kampanii reklamowej Wonderbra. Hasło - "I can’t govern. Who cares?"

Nieprawdą jest że w Samoobronie molestowano kobiety. Prawdą jest natomiast że ze względu na charakter partii przyjmowano jedynie te osoby, które potrafiły dobrze zadbać o chłopski interes.

Były premier, Kazimierz Marcinkiewicz nadal pragnie być blisko narodu. Nawet sobie w tym celu pracę w Londynie załatwił.

Na przyjęciu dyplomatycznym pewien czołowy polityk zepsuł powietrze. Jaki piękny zapach - zachwycali się na forum dyżurni onetowcy.

FIFA zastanawia się nad wykluczeniem Polski z rozgrywek. W odpowiedzi premier ma zamiar oskarżyć FIFĘ o kompletne niezrozumienie zasad futbolu.

"Kłamstwo ma krótkie nogi" - to jeszcze przysłowie, czy już lżenie głowy państwa? W każdym razie znowu trzeba uważać na słowa.

Rząd proponuje, by na produktach alkoholowych umieszczać ostrzeżenie o szkodliwości alkoholu. My proponujemy aby na kartach do głosowania umieszczać ostrzeżenie o możliwej szkodliwości wybieranego sejmu.

Nie jest prawdą że nasza minister spraw zagranicznych nic nie robi. Ona realizuje bardzo przemyślaną strategię. Najpierw milczy przez jakiś czas. Potem zaproszony minister spraw zagranicznych Rosji zostanie poczęstowany zbyt słoną zupą i przypalonym kotletem. Wtedy sobie zacznie kombinować: kobieta się nie odzywa, daje przypalony obiad - o coś jej chodzi. Potem ona wykrzyczy że kiedyś to mu wszystko smakowało, a teraz to zupa za słona, a mięso to w ogóle niedobre. Potem on powinien przeprosić i bombonierkę z ropą przysłać. Przynajmniej taki jest plan.

I aforyzm na koniec:

"Źli posłowie są dziełem dobrych obywateli, którzy nie czynią użytku ze swego prawa wyborczego."

Michel Foot


W poprzednich odcinkach...

Oglądany: 22450x | Komentarzy: 5 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało