Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Interesujące skutki długotrwałego nieuprawiania seksu

183 458  
272   127  
Każdy ma od czasu do czasu okres posuchy. Niektórzy nawet z jakiegoś powodu decydują się na dłuższy post, tłumacząc wszystko jakimiś sadystycznymi argumentami. Nagłe zaprzestanie regularnego współżycia ma jednak poważne skutki uboczne...

1

#1. Popęd seksualny słabnie

2

Co zabawne, im więcej seksu uprawiasz, tym więcej produkujesz hormonu sprawiającego, że masz na to ochotę. Działa to też w drugą stronę. Im rzadziej to robisz, tym mniej tego pragniesz. Jeśli okres bez seksu trwa dostatecznie długo, możesz zaobserwować długotrwałe efekty.

#2. Będziesz częściej chorować

3

Ludzie angażujący się w czynności seksualne co najmniej raz lub dwa razy w tygodniu mają znacznie wyższy poziom przeciwciał zwalczających przeziębienia. Im dłużej trwa przerwa od ogrzewania się ciepłem ciała drugiej osoby, tym większe prawdopodobieństwo, że zachorujesz.

#3. Niektóre organy się "rozluźniają"...

4

Gdy kobieta regularnie uprawia seks, angażuje mięśnie w okolicach pochwy, a błony stają się lepiej ukrwione. Sprawia to, że się rozciągają, a w wyniku ich wydłużania wejście staje się ciaśniejsze. Wierzcie więc lub nie, ale im rzadziej kobieta uprawia seks, tym większe szanse na to, że jest "luźniejsza". Kolejny mit obalony!

#4. Częstsze i bardziej realistyczne sny erotyczne

5

Brak okazji do fizycznego rozładowania napięcia seksualnego stanowi podstawę do tego, by zrobić to w inny sposób. Właśnie dlatego częściej będziesz o tym śnić.

#5. Wieczny zły humor

6

O tym musisz powiedzieć żonie! Męskie nasienie jest antydepresantem. Kiedy jest wchłaniane oralnie lub waginalnie, automatycznie poprawia się nastrój. Efekty szczególnie widoczne są u osób, które przechodzą z częstego seksu do zupełnego braku. Takim osobom najlepiej od razu zejść z drogi...

#6. Sprzęt częściej odmawia posłuszeństwa

7

Penis, podobnie jak mięśnie, kurczy się gdy nie jest używany. Oczywiście wpływ ma na to również wiek i kilka innych czynników. Według naukowców, mężczyźni uprawiający seks rzadziej niż 1-2 razy w tygodniu mają dwukrotnie większe szanse na to, że konar nie zapłonie. Pamiętajmy jednak, że sam fakt, że nie robisz tego z inną osobą nie znaczy, że tego nie robisz.

#7. Będziesz bardziej zestresowany

8

Badania dowodzą, że ludzie, którzy nie uprawiają regularnie seksu mają wyższe ciśnienie krwi, będące efektem stresu. Szczególnie widoczne wzrosty występują u osób, które wcześniej robiły to bardzo często.

#8. Zgłupiejesz

9

Ludzie wierzyli niegdyś, że abstynencja sprawi, że będziesz mądrzejszy. Nauka dowodzi jednak, że jest zupełnie odwrotnie. Badacze dowiedli, że aktywność seksualna wzmacnia rozwój neuronów w hipokampie. Innymi słowy, gdy przestaniesz uprawiać seks, twój mózg może się kurczyć.

#9. Nie tylko mózg...

11

Wraz ze zwiększeniem szans na wystąpienie zaburzeń erekcji, można też zauważyć redukcję w rozmiarze przyrodzenia. Dzieje się tak, ponieważ ciała gąbczaste, które nabiegają krwią podczas wzwodu, mogą z biegiem czasu rozszerzać się, sprawiając, że prącie zwiększa rozmiar. Gdy przestajesz uprawiać seks, ciała te wracają do normalnych, mniej spektakularnych wymiarów. Mały i wiotki... Co za cios!

#10. Nie uprawiasz seksu...

12

Ostatnie, ale najważniejsze - gdy nie uprawiasz seksu, NIE UPRAWIASZ SEKSU. Oczywiście są różne powody, dla których ludzie decydują się na takie życie, wliczając religię, jednak seks to seks. Czy trzeba dodawać więcej?

Oglądany: 183458x | Komentarzy: 127 | Okejek: 272 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało