Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Wyśmiewa fotki lasek z Instagrama i robi to dobrze!

72 316  
123   16  
Pomysł na parodiowanie insta-fotek narodził się, gdy Edward Lane zauważył, że jego dziewczyna stała się potwornie popularna na Instagramie. Amy prowadzi profil o zdrowym trybie życia, publikuje inspirujące cytaty, zrowe jedzenie i swoje zdjęcia w trakcie ćwiczeń.#1.

1

Mimo, że jego dziewczynie też należą się gratulacje za prowadzenie popularnego profilu, na największy podziw zasługuje właśnie Edward, który promuje swój sposób na "zdrowe i szczęśliwe" życie.

#2.

2

Dodawane przez niego zdjęcia wyglądają dziwnie znajomo do tych, które publikuje jego dziewczyna. Edward nie przykładał zbyt dużej wagi do mediów społecznościowych - zainteresował się nimi dopiero, gdy spostrzegł jakie zainteresowanie wzbudza w internecie Amy.

#3.

3

"Nagle musiałem stanąć na sofie za nią aby uchwycić dobry kąt jakiejś owsianki leżącej niehigienicznie blisko jej stóp. Albo niezręcznie kulić się poza kadrem gdy ona nagrywała swoje poranny story. Sądziłem, że to jakieś szaleństwo. Dosłownie, setki ludzi lajkowało zdjęcie mojej dziewczyny jędzącej sałatkę - nie miało to dla mnie żadnego sensu. Przede wszystkim jednak strasznie mnie to rozśmieszało". - opowiada Ed.

#4.

4

Jak każdy dobry chłopak postanowił więc założyć swój kanał o zdrowym trybie życia. Profil nazwał @wellness_ted, oddając w ten sposób hołd swojej dziewczynie, której nick to @wellness_ed. Sam siebie nazywa "fizykoterapeutą bez kwalifikacji, dietetykiem bez wiedzy".

#5.

5

#6.

Publikuje to samo co większość fit-blogerek, jednak jego posiłki składają się z burgerów, gofrów i innych równie zdrowych rzeczy.

6

#7.

7

#8. Są też inspirujące cytaty...

8

#9. ...a także zdjęcia "przed" i "po"

9

Jeśli masz dosyć tego, że wszystkie fit-blogerki wrzucają te same posty sponsorowane jednocześnie, z pewnością docenisz konto tego śmieszka.

#10.

10

#11.

11

#12.

12,

#13.

13

#14.

14

Link do profilu: wellness_ted
Źródło: TheChive

Oglądany: 72316x | Komentarzy: 16 | Okejek: 123 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało