Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Jak będzie wyglądać nowa wersja „Jaka to melodia” w TVPiS

81 820  
285   34  
TVP chce zmienić nieco formułę teleturnieju „Jaka to melodia”, co nie spodobało się prowadzącemu Robertowi Janowskiemu. Będzie nowa, bardziej patriotyczna. Jak będzie wyglądać i kto zostanie nowym prowadzącym?-
Szczęść Boże! Ja nazywam się Bartek Misiewicz, a ten program to „Jaka to przyśpiewka?”. Jesteśmy właśnie w decydującej fazie rozgrywki, w której o wielki finał grają: Maciej i Barbara. Zanim przejdziemy do gry, chciałem tylko pozdrowić pana ministra Antoniego Macierewicza. Hej!
[Publiczność] - Czołem, panie ministrze!
- Ojej, jaka miła spontaniczna reakcja publiczności, ale taki jest właśnie nasz program! Ale wróćmy do gry. Maćku, teraz ty wybierasz przyśpiewkę dla Barbary.
- To może trójeczka.
- Zobaczmy, co tu mamy… „Przyśpiewki na paradujących zboczeńców”! Na początek mała podpowiedź: Ta przyśpiewka definiuje polską rodzinę. Co ty na to, Barbaro?
- Spróbuję po jednej nutce.
- Prosimy…
- Dynk!
- „Chłopak, dziewczyna – normalna rodzina”.
- Tak jest! To jest poprawna odpowiedź. Teraz ty wybierasz dla Maćka.
- To może dwójka.
- Poprosimy dwójeczkę… I co tu mamy? „Miesięcznice smoleńskie”, a podpowiedź brzmi Przyśpiewka o Komitecie Obrony Demokracji, którą zna i lubi prezes Kaczyński.
- Uuuu, ciężko.
- Tak, pan prezes ma w końcu szerokie zamiłowania muzyczne, ale może jednak.
- Po czterech.
- Barbaro, spróbujesz?
- Pas!
- Poprosimy w takim razie cztery nutki dla Maćka.
- Dynk, dynk, dynk, dynk.
- To będzie „Cała Polska z was się śmieje – komuniści i złodzieje!”.
- Brawo! To co? Zanucimy wszyscy razem? Dalej! Cała Polska z was się śmieje – komuniści i złodzieje! Publiczność śpiewa z nami. Ja zaczynam – wy odpowiadacie! I… cała Polska z Was się śmieje…
- komuniści i złodzieje!
- Tak jest! Jeszcze raz: cała Polska z was się śmieje…
- komuniści i złodzieje!
- Tak, brawo! Bóg zapłać, droga publiczności! Ale wróćmy do gry. Mamy remis i teraz znów Maciek wybiera dla Barbary.
- No to może piątkę.
- Zobaczmy… „Stop islamizacji Polski”. Kategoria bardzo na czasie, zobaczymy, czy znasz najnowsze przyśpiewki, a oto podpowiedź. Przyśpiewka, która nawiązuje do słynnego przeboju Jerzego Połomskiego
- Hmmm… po czterech.
- Maciej, co ty na to?
- Pas.
- Poprosimy cztery nutki dla Barbary.
- Dynk, dynk, dynk, dynk.
- Nie wiem, będę strzelać.
- „Będę strzelać” to twoja odpowiedź?
- He, he, he, nie.
- Czemu? „Będę strzelać” by pasowało na przyśpiewkę o muzułmanach.
- He, he, he.
- A teraz poważnie, jaka jest odpowiedź?
- Skoro Połomski, to nie wiem… Może „Bo z uchodźcami nigdy nie wie, oj, nie wie się”?
- Ha, ha, ha! Nie, nie ma takiej przyśpiewki. Prawidłowa odpowiedź to „Cała Polska śpiewa z nami – wyp…ać z uchodźcami”!
- Aaaa!
- Chodziło o nawiązanie do „Cała sala śpiewa z nami” Połomskiego. Bardzo serdecznie zresztą pozdrawiamy pana Jerzego. Panie Jerzy, życzymy wielu Łask Bożych. Wróćmy do gry, teraz Barbara wybiera dla Maćka.
- Szóstka!
- Poprosimy szóstkę. Zobaczmy, co tu się kryje... „Marsz Niepodległości”. Szeroka kategoria, bo wiele przyśpiewek się na niej śpiewa, ale może podpowiedź ci pomoże… Ooo, a podpowiedź jest ciekawa. Maćku, uważaj: Przyśpiewka, która nie spodoba się ministrowi Szyszce i „Gazecie Wyborczej”. Co to może być?
- Spróbuję po jednej.
- Ooo, odważnie. Prosimy jedną nutkę.
- Dynk!
- „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”.
- Aj, nie! Maćku, ale byłeś blisko. ONR rzeczywiście wykonuje taką przyśpiewkę, ale w tym przypadku chodziło o „A na drzewach zamiast liści, będą wisieć… syjoniści”!
- Aaaa, no tak.
- No, chłopaki z ONR-u skandowali to m.in. w Białymstoku. I była podpowiedź o „Gazecie Wyborczej”. Wiadomo, żydowska gadzinówka.
- No tak, trudno…
- Ale zaraz zresztą posłuchamy na żywo, bo Obóz Narodowo-Radykalny jest dzisiaj w naszym studiu, chłopaki, prosimy!
[Publiczność bije brawo]
[Głos ze sceny]: - A na drzewach zamiast liści, będą wisieć.. syjoniści! A na drzewach zamiast… eee, a ten czarny co tu robi? Mati, dawaj go tu! Seba, ale pięścią go bij, a nie flagą z falangą, bo złamiesz drzewce…
- Ej, chłopaki, spokojnie, to Robert Osam, nasz pianista, to nasz własny Murzyn! On gra nutki… Ups… No nic, dokończymy tę rywalizację w następnym odcinku naszego programu. Już teraz mogę zdradzić, że będziemy w nim gościć wyjątkową gwiazdę, którą będzie… Jan Pietrzak! Być może nie wszyscy jesteście zaskoczeni, bo pan Jan będzie gwiazdą siedemnasty raz z rzędu, ale nic na to nie poradzimy, że żaden inny artysta nie chce u nas wystąpić. Do zobaczenia w następnym odcinku!

Oglądany: 81820x | Komentarzy: 34 | Okejek: 285 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało