Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dzięki przebłyskowi geniuszu i Wikipedii podczas koncertu dostał się do sekcji VIP

127 382  
228   32  
Adam Boyd z Crewe w Anglii wybrał się z kumplami na koncert, niestety spóźnili się i stanęli na samym końcu sali, ale to żaden problem dla zaradnego chłopaka. Dzięki genialnemu pomysłowi został wpuszczony do obszaru dla VIP-ów i dokończył oglądanie koncertu z najlepszego miejsca.


Chłopak z kolegami wybrał się na koncert The Sherlocks w Royal Albert Hall w Manchesterze. Niestety (kto tego nie zna?), przed koncertem ekipa poszła na piwo (jedno oczywiście) i na miejscu pojawiła się spóźniona i nie do końca trzeźwa. Poskutkowało to słabymi miejscami z mało atrakcyjnym widokiem na zespół.


Ostatniej nocy poszliśmy na koncert, ale się spóźniliśmy i z naszego miejsca było gówno widać. Jako że byłem wstawiony, zedytowałem stronę kapeli na Wikipedii i wpisałem, że jestem członkiem rodziny i to zadziałało! Dostałem się do zamkniętego obszaru dla VIP-ów. Szaleństwo.


Wydawałoby się, że sytuacja była nie od uratowania, ale nic bardziej mylnego. Adam zedytował stronę Wikipedii zespołu, nie tylko wpisując się jako członek rodziny głównego solisty, ale bezczelnie dodał, że to on był natchnieniem do powstania pierwszego singla.


Okazało się, że to szyte grubymi nićmi kłamstwo zadziałało bez jednego zgrzytu, ochroniarz pilnujący wejścia do obszaru dla VIP-ów po sprawdzeniu strony na Wikipedii bez wahania przepuścił jakże znamienitego gościa.


Ślad edycji w liście zmian na Wikipedii


Pierwszy singiel wypuścili w 2014 roku pod wpływem Adama Boyda, kuzyna wokalisty Kiarana Crooka.Nie wiemy jedynie co się stało z kolegami Adama - zostawił ich w gównianym końcu sali, czy zostali wpuszczeni jako przyjaciele kuzyna.
- To jest niesamowite
- Jesteś bohaterem
- Jesteś prawdziwą legendą
- Jesteś natchnieniem
- Geniusz

Oglądany: 127382x | Komentarzy: 32 | Okejek: 228 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało