Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Gość, który zaczął publicznie narzekać na kobiety, szybko dostał ripostę od jednej z pań

74 375  
107   109  
Pewien facet miał już dość nieudanych związków, więc postanowił jakoś przeciwdziałać. W iście heroicznym czynie porozwieszał w całym mieście ulotki zrzucając wspaniałomyślnie całą winę na płeć piękną. Na ripostę swoich gorzkich żali długo czekać nie musiał...

Kliknij i zobacz więcej!

Gorzkie żale nieszczęśnika brzmiały tak:

Kliknij i zobacz więcej!
OK, drogie panie.
Rozumiem.

Nie chcecie miłych, wieczornych pogaduszek.
Nie chcecie dżentelmenów, którzy odprowadzają was do samochodu.
Nie chcecie przyjaznego wam kolesia, by pomógł wam nieść zakupy... albo przytrzymał wam drzwi... albo zbił na miazgę innych facetów, którzy was krzywdzą.

Świetnie - bójcie się tych dobrych facetów... Chyba zostało nam już tylko biernie przyglądać się, jak ciągle i ciągle jesteście obijane przez szumowiny, które, wydaje się wam, że kochacie.

Ale chcę, żebyście wiedziały - to nie jest łatwe i to boli patrzeć, jak cierpicie.

Dajcie dobrym chłopakom szansę, by pomogli wam mniej bać się świata.

Jakiekolwiek były zamiary anonimowego "dobrego chłopaka", który ewidentnie został zawiedziony panującym porządkiem tego świata, laski w internecie szybko to zweryfikowały i publicznie wyraziły swój sprzeciw.

Kliknij i zobacz więcej!
Ann Kornuta
serio - każdy koleś, który powie mi "jestem miłym facetem", sprawi, że będę od niego uciekać szybciej niż olimpijczyk na dopingu


Kliknij i zobacz więcej!
Keir Hardie
"Prowokowała mnie, bo traktowała mnie jak dziwoląga. Nieważne jak długo wszędzie za nią chodziłem i mówiłem jej, że nim nie jestem."


Kliknij i zobacz więcej!
Mary Bushur
Żywią szczególną nienawiść do tych, którzy nazywają się "miłymi facetami", a potem odwracają się od kobiet plecami i mają je w dupie.
 
Najciekawsza odpowiedź (równie mocno kontrowersyjna, co wypociny "dobrego chłopaka") pojawiła się w formie wydruku obok pierwotnych ulotek.

Kliknij i zobacz więcej!
Drogi Panie,

Jeżeli widzisz, że jakaś dziewczyna doznaje krzywdy ze strony mężczyzny PRZESTAŃ NAD TYM BIADOLIĆ I ZRÓB COŚ. Nie zostawiaj anonimowych wiadomości na ścianie akademika. Jeśli wiesz, że komuś dzieje się krzywda, ZRÓB. COŚ.

Jeżeli chcesz udawać "dobrego chłopaka", powinieneś jeszcze raz przemyśleć swoje intencje. Jeżeli robisz to tylko po to, by ktoś okazał ci wdzięczność, to wcale nie jesteś takim dobrym człowiekiem. Czy Batman olał mieszkańców Gotham po tym, jak ci nie podziękowali mu, gdy uratował miasto?

Wiesz, czego tak naprawdę chcę? Chcę szacunku. Chcę, by ludzie szanowali to, że nie bardzo chcę spacerować z obcym facetem w środku nocy. Chcę, by ludzie szanowali to, że umiem się sama bronić. Chcę, by ludzie szanowali to, że KOBIETY POTRAFIĄ COŚ ZROBIĆ NAWET BEZ POMOCY DŻENTELMENA.

Chcesz być dżentelmenem i dobrym człowiekiem? Zacznij od tego jak ty i inni faceci postrzegacie kobiety. Nie jesteśmy delikatnymi istotkami, których musicie bronić. Jesteśmy ludźmi. Przytrzymaj drzwi, bądź przyjazny, ale nie oczekuj czegoś w zamian; ten świat ci niczego nie jest winien.

Jeżeli chcesz, żebyśmy mniej się bały świata, zmień świat, nie zmieniaj nas.
 
Jak myślicie, drogie Bojowniczki i drodzy Bojownicy - kto miał rację? A może oboje mieli...?
 

Oglądany: 74375x | Komentarzy: 109 | Okejek: 107 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało