Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co oznaczają nasze bazgroły?

86 026  
99   53  
Masz kartkę papieru, długopis i jesteś na nudnej lekcji, wykładzie czy też szkoleniu. Udajesz, że robisz notatki, a tak naprawdę tworzysz przeróżne bazgroły. Co oznaczają najczęstsze z nich?

#1. Oczy


Oczy często reprezentują charakter rysującego. Osoby, które są towarzyskie rysują duże, wyraźne oczy, te, które czują się obserwowane rysują wybałuszone oczy, a ci bojący się zmierzyć z sobą będą rysowali zamknięte oczy.

#2. Postacie

Face it: A nicely drawn face suggests the doodler sees the good in others

Jeśli rysujesz ludzi, to prawdopodobnie czujesz się bezradny i zagubiony oraz próbujesz uniknąć pewnych obowiązków. Rysując tak zwane patyczaki, przekazujesz podświadomie, że jesteś niestabilny emocjonalnie i chcesz się odizolować od społeczeństwa.

#3. Podpis

Not just scribbles: Initials suggest a desire to be centre of attention while boxes show efficiency

Osoby malujące wszędzie swoje inicjały lub imię i nazwisko są bardzo aroganckie i skupione na sobie. Jeśli piszemy imię kogoś innego oznacza to, że dużo o nim myślimy. Może to być osoba, którą skrycie darzymy uczuciem lub której nienawidzimy i nie wiemy, jak sobie z nią poradzić.

#4. Pajęczyna

Pajęczyna to pułapka. Osoba rysująca pajęczyny znalazła się w jakiejś trudnej sytuacji bez wyjścia lub nie wie, jak zakończyć związek.

#5. Okręgi

Koła obok siebie czy zachodzące na siebie zawsze symbolizują jedno - chcesz odnaleźć siebie. Potrzebujesz wsparcia od przyjaciół i innych osób, nawet tych nieznajomych.

#6. Zwierzęta


Tygrys czy wilk reprezentują twój wewnętrzny gniew, lis - planujesz coś niezbyt legalnego, wiewiórka - potrzebujesz wsparcia i opieki. Lew zazwyczaj oznacza, że czujesz się lepszy od innych ludzi. Rysując cały czas te same zwierzęta pokazujesz, że chcesz naśladować ich zachowanie.

#7. Figury geometryczne


Masz jasno określone cele i do nich dążysz. Jesteś uparty, namolny i zawsze wyrażasz swoją opinię. Oprócz tego jesteś przesadnie ostrożny.

#8 Strzałki

Strzały symbolizują cel, który chcesz osiągnąć. Strzałki w górę rysują osoby towarzyskie, lubiące pracę w grupie, strzałka w dół symbolizuje samotnika. Strzałka pokazująca w lewo mówi, że tkwisz w przeszłości, a w prawo, że z nadzieją patrzysz w przyszłość.

#9. Gwiazdy

Chcesz być w centrum zainteresowania, chcesz, by wszystkie oczy spoglądały na ciebie gdy wchodzisz do pomieszczenia. Jednak jeśli twoje gwiazdki mają bardzo dużo ramion lub znajdują się na brzegu kartki, może to oznaczać, że masz depresję.

#10. Kwiaty, chmurki, słońce

Happy sketches: Flowers with round petals suggest an amicable person while hearts mean you're in love

Rysując takie sielskie obrazki pokazujesz, że wszystko w twoim życiu układa się doskonale i z nadzieją patrzysz w przyszłość i zastanawiasz się, co dobrego ci przyniesie. Jesteś pozytywny i żyjesz w zgodzie ze sobą.

#11. Krzyże

Oznaczają, że czujesz się winny. Może to być poczucie winy za swoje błędy lub błędy współpracowników.

#12. Domki

Personality symbols: Ladders suggest ambition, stick men success and houses a need for security

Symetryczne kształty ujawniają twoją miłość do porządku i planowania. Dokładnie wiesz czego chcesz i trzymasz się wyznaczonych celów.

#13. Szachownica

Znalazłeś się w bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Jeśli często rysujesz szachownice może to oznaczać, że masz jakieś nierozwiązane i niedokończone sprawy i nie bardzo wiesz, jak się za nie zabrać. Masz wątpliwości i obawiasz się, że cokolwiek zrobisz, zrobisz źle.

#14 Motyle

Latające motylki i ptaszki to sygnał, że nie czujesz się gotowy do ustabilizowania. Chcesz jeszcze pobujać w przestworzach, zanim dopadnie cię prawdziwe życie. Motyle symbolizują również ucieczkę od problemów.

Oglądany: 86026x | Komentarzy: 53 | Okejek: 99 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało