Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Rosjanie też mają swojego DiCaprio!

50 096  
124   30  
Znacie już szwedzkiego sobowtóra Leonardo DiCaprio, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać innych. Na przykład w Rosji mieszka 33-letni Roman Burcew, z którym ludzie chętnie robią sobie zdjęcia. Wcześniej podobny był do grubego DiCaprio, ale ostatnio zrzucił parę kilogramów i dalej jest podobny do grubego DiCaprio...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Wszystko zaczęło się, jak to zwykle bywa w dobie internetu, od wrzucenia zdjęcia na portal społecznościowy. Następnie ktoś chytrze zauważył, że ów 33-letni ochroniarz wygląda "trochę jak DiCaprio". No i się zaczęło.. Ruszyła lawina fotoszopek i memów z panem Burcewem vel DiCaprio, która zalała rosyjski internet.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!
Kariera pana Burcewa ruszyła z kopyta, gdy jedna z rosyjskich stacji telewizyjnych, Moskwa-24, zaprosiła go, by prowadził program "Romans z DiCaprio". Widzowie pokochali rosyjskiego Leonardo, a ten chętnie pozuje do zdjęć dla tabloidów w sceneriach z "Titanica" i "Zjawy".

#3.

Kliknij i zobacz więcej!
Sobowtór boskiego Leo chwilowo robi w Rosji karierę podobną do tej, którą w Polsce robił Adaś Kraśko, sympatyczny olbrzym-rolnik z Hajnówki, czyli udziela się wszędzie tam, gdzie może, by zgarnąć trochę pieniążków. Jego plany to znalezienie sobie dziewczyny i zaistnienie jako aktor w rosyjskim kinie.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!
Jest sympatyczny, misiowaty, średnio podobny do DiCaprio, więc czemu miałoby mu się nie udać...?

#5.

Kliknij i zobacz więcej!


#6.

Kliknij i zobacz więcej!


#7.

Kliknij i zobacz więcej!


Oglądany: 50096x | Komentarzy: 30 | Okejek: 124 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało