Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Rosjanie też mają swojego DiCaprio!

49 957  
124   30  
Znacie już szwedzkiego sobowtóra Leonardo DiCaprio, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać innych. Na przykład w Rosji mieszka 33-letni Roman Burcew, z którym ludzie chętnie robią sobie zdjęcia. Wcześniej podobny był do grubego DiCaprio, ale ostatnio zrzucił parę kilogramów i dalej jest podobny do grubego DiCaprio...

#1.

Kliknij i zobacz więcej!

Wszystko zaczęło się, jak to zwykle bywa w dobie internetu, od wrzucenia zdjęcia na portal społecznościowy. Następnie ktoś chytrze zauważył, że ów 33-letni ochroniarz wygląda "trochę jak DiCaprio". No i się zaczęło.. Ruszyła lawina fotoszopek i memów z panem Burcewem vel DiCaprio, która zalała rosyjski internet.

#2.

Kliknij i zobacz więcej!
Kariera pana Burcewa ruszyła z kopyta, gdy jedna z rosyjskich stacji telewizyjnych, Moskwa-24, zaprosiła go, by prowadził program "Romans z DiCaprio". Widzowie pokochali rosyjskiego Leonardo, a ten chętnie pozuje do zdjęć dla tabloidów w sceneriach z "Titanica" i "Zjawy".

#3.

Kliknij i zobacz więcej!
Sobowtór boskiego Leo chwilowo robi w Rosji karierę podobną do tej, którą w Polsce robił Adaś Kraśko, sympatyczny olbrzym-rolnik z Hajnówki, czyli udziela się wszędzie tam, gdzie może, by zgarnąć trochę pieniążków. Jego plany to znalezienie sobie dziewczyny i zaistnienie jako aktor w rosyjskim kinie.

#4.

Kliknij i zobacz więcej!
Jest sympatyczny, misiowaty, średnio podobny do DiCaprio, więc czemu miałoby mu się nie udać...?

#5.

Kliknij i zobacz więcej!


#6.

Kliknij i zobacz więcej!


#7.

Kliknij i zobacz więcej!


Oglądany: 49957x | Komentarzy: 30 | Okejek: 124 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało