Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Niebezpieczne i seksowne - najpiękniejsze kobiety przestępczynie

119 623  
311   37  
Te kobiety mogą z równym powodzeniem skraść zarówno serce mężczyźnie, jak i większą sumę gotówki z kasy sklepowej. Niebezpieczne piękności z kryminalnego świata, na widok których mężczyzna traci czujność i nie chce przyjąć do wiadomości, że ma przed sobą przestępcę.

Kliknij i zobacz więcej!

#1. Georgia Wawman, Wielka Brytania

Kliknij i zobacz więcej!

26-letnia Brytyjka Georgia Wawman, znana jako Barbie Bandit, według wspomnień jej kolegów z klasy już nawet w szkole zdobyła reputację niespokojnej nastolatki. Jednocześnie przed rodzicami i sąsiadami miała opinię anioła. Niedawno ten "anioł" został aresztowany wraz z 8 członkami gangu, który specjalizował się w okradaniu bogatych rezydencji Buenos Aires. Brytyjka brała udział co najmniej w 16 napadach. Bandyci podczas napadów przebrani byli w policyjne stroje.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#2. Amanda Knox, USA

Kliknij i zobacz więcej!

Ta sympatyczna dziewczyna to Amerykanka Amanda Knox. Jej zdjęcia trafiły na łamy gazet w 2007 roku, po tym, jak włoska policja oskarżyła dziewczynę o brutalne zamordowanie jej współlokatorki.
W tym czasie Amanda studiowała we Włoszech w ramach unijnego programu wymiany studentów Erasmus i dzieliła mieszkanie z brytyjską studentką Meredith Kercher. 1 listopada 2007 r. Brytyjka została brutalnie zamordowana, a kilka dni później Amanda i jej chłopak zostali aresztowani. Studentka konsekwentnie zaprzeczała oskarżeniom. W 2011 roku sąd uniewinnił Amandę i dziewczyna wróciła do Stanów Zjednoczonych.
Trzy lata później sprawa trafiła do sądu apelacyjnego we Florencji (Amanda nie uczestniczyła w procesie). Tym razem studentkę uznano za winną morderstwa współlokatorki i skazano ją na 28 lat więzienia, a jej chłopaka na 25 lat. Oboje odwołali się od wyroku i w 2015 r. zostali ostatecznie uniewinnieni przez sąd najwyższej instancji Włoch, Sąd Kasacyjny.
 
Kliknij i zobacz więcej!


#3. Stéphanie Beaudoin, Kanada

Kliknij i zobacz więcej!

Nie mniej atrakcyjna przestępczyni mieszka w Kanadzie. Stéphanie Beaudoin została aresztowana pod zarzutem dokonania 42 włamań, liczne kradzieże, nielegalne posiadanie broni oraz paserstwo. Po tym, jak lokalni dziennikarze znaleźli na portalach społecznościowych zdjęcia dziewczyny w bikini i opublikowali je z informacją o aresztowaniu, piękna 21-latka została okrzyknięta najseksowniejszą przestępczynią świata.
 

#4. Stefanie Woods, USA

Kliknij i zobacz więcej!

Imienniczka kanadyjskiej włamywaczki, Amerykanka Stefanie Woods o przydomku "Cookie Monster", po raz pierwszy została aresztowana w 2008 roku. Ukradła wtedy 164 dolary skautom sprzedającym ciasteczka przed sklepem.
Później było już tylko gorzej. W 2009 roku Stefanie znów trafiła do sądu. Tym razem za rozbój z użyciem broni i uprowadzenie człowieka - miejscowego handlarza narkotyków.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#5. Angie Valencia, Kolumbia

Kliknij i zobacz więcej!

Angie Valencia to kolumbijska modelka i królowa piękności. Została aresztowana w 2010 roku w Buenos Aires pod zarzutem handlu narkotykami.
Zdaniem prokuratora, Angie wykorzystywała jako kurierów narkotykowych młode modelki. Dziewczyny, jak twierdzi oskarżenie, transportowały dla Valencii kokainę z Cancun do miast europejskich. Angie została aresztowana po tym, jak na lotnisku w Cancun zatrzymano modelkę z 55 kilogramami kokainy w walizkach. Podczas przesłuchania modelka zeznała, że to właśnie kolumbijska królowa piękności zwerbowała ją, by dorobiła sobie jako kurier narkotyków. Obiecała jej za to 4800 dolarów. Sąd skazał Valencię na 6 lat więzienia, ale trzy lata później kobieta została zwolniona i deportowana z Argentyny do Kolumbii.
 
Kliknij i zobacz więcej!

#6. Amy Fisher, USA

Kliknij i zobacz więcej!

Amy Fisher zyskała sławę i przydomek "Long Island Lolita" po tym, jak w wieku 17 lat, w 1992 roku, zaatakowała żonę swego kochanka i strzeliła jej w głowę. Na szczęście ofiara "Lolity" przeżyła. Jeśli chodzi o napastniczkę, została skazana na sześć lat więzienia.
Po zwolnieniu w 1999 roku Amy Fisher początkowo próbowała swych sił jako dziennikarka i pisarka, ale ostatecznie przerzuciła się na branżę filmową i została aktorką porno.
 

#7. Angela Coates, USA

Kliknij i zobacz więcej!

Amerykańska modelka Angela Coates, w przeciwieństwie do wyżej wymienionych dziewczyn, nikogo nie zabiła ani nawet nie okradła. Została aresztowana pod zarzutem agresywnego zachowania w stanie Georgia. Pretty Woman została uznana za winną chuligaństwa.
Sąd ukarał dziewczynę wysoką grzywną. Gdy tylko zdjęcie modelki, wykonane na posterunku policji, trafiło do sieci, użytkownicy prześcigali się w oferowaniu pomocy finansowej dla Angeli. Lokalne tabloidy określiły zdjęcie "chuliganki" mianem najseksowniejszego zdjęcia policyjnego na świecie.
 
Kliknij i zobacz więcej!
 

Oglądany: 119623x | Komentarzy: 37 | Okejek: 311 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało