Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Dobrzy ludzie uratowali przestraszonego leniwca ze środka autostrady

49 558  
219   28  
Miał jedno wielkie marzenie, chciał przejść na drugą stronę autostrady, by rozpocząć nowe lepsze życie. Jednak gdy wykonał pierwsze kilka kroków, strach wygrał. A może lenistwo. W każdym razie zanim zdechł z głodu, uratowali go dzielni panowie, którym się po prostu chciało.


Akcja miała miejsce gdzieś na autostradzie w Quevedo w Ekwadorze. Zwierzak przestraszył się sznura samochodów i w tej swojej bezradności złapał się słupka, czekając na cud. I ten cud się zdarzył.

Pracownicy urzędu, który zajmuje się autostradami (Comision de Transito del Ecuador) zatrzymali się, nieszczęśnika zabrali ze sobą, a całą historię opisali 22 stycznia 2016 roku na swoim facebookowym profilu.


Spójrz w te smutne i bezbronne oczy i spróbuj być bez serca
Wszyscy mamy nadzieję, że teraz będzie on trzymał się z dala od autostrad i skupi się raczej na robieniu kariery w modelingu - uroku nie można mu odmówić.

Post dostał ponad 50 tysięcy lajków i koniec końców pracownicy musieli wydać oświadczenie:

Dziękujemy wszystkim za troskę. Pragniemy Was poinformować, że leniwiec, który został uratowany przez jednego z naszych funkcjonariuszy został już zbadany przez lekarza weterynarii, który stwierdził, że leniwiec jest w dobrym stanie i może swobodnie wracać na wolność. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie pytania i zainteresowanie zdrowiem zwierzątka.
Aż przypomniał się nam stary dobry Wombat Andrzej

Oglądany: 49558x | Komentarzy: 28 | Okejek: 219 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało