Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Co kształt twoich paznokci mówi o twojej osobowości

117 352  
47   76  
Pokaż mi swojego palca, a powiem ci kim jesteś. W oryginale brzmiało to trochę inaczej, ale podobno sprawdzalność tego testu jest wystarczająco wysoka, żebyś zerknął teraz na swoje dłonie.


#1. Długie i prostokątne

Jeśli twoje paznokcie najlepiej opisane są jako długie i prostokątne, to najprawdopodobniej jesteś osobą bardzo kontaktową z głową na karku. Kochasz nowe doświadczenia, uczenie się nowych faktów i poznawanie nowych ludzi. Pragniesz rozwijać swój świat.

Badasz sytuacje i problemy z każdej strony, starasz się robić dobre uczynki. Jesteś drobiazgowy, ale i szczegółowy.

#2. Szerokie i płaskie

Jeśli twoje paznokcie są szerokie i płaskie, to jesteś bez wątpienia osobą analityczną i trzeźwo myślącą. Zawsze uważasz i myślisz, zanim coś powiesz. Ludzie często zwracają się do ciebie w sprawie rzetelnego doradztwa i bystrych obserwacji. Z charakteru jesteś świetnym sędzią, a na twoim instynkcie można polegać.

Kochasz tworzenie nowych rzeczy i konieczność ciężkiej pracy, która się opłaca. Cenisz przydatność nad pięknem, lubisz wymyślać rozwiązania trudnych problemów.

#3. Krótkie i okrągłe

Twoje paznokcie są krótkie i okrągłe? To najprawdopodobniej oznacza, że jesteś zdecydowaną, kreatywną osobą z dramatycznym stylem. Możesz promieniować radością i emocjami, co skupia uwagę innych na tobie. W kwestii znajomości jesteś wierny do końca życia i chcesz zrobić wszystko, by chronić ludzi, których kochasz.

Istnieje kilka rzeczy, które kochasz bardziej niż nowe wyzwania. Niektórzy mogą powiedzieć, że jesteś nieco uparty, ale nie możesz odpuścić, jeśli wiesz, czego chcesz.

#4. Nierówne i krótkie

Twoje paznokcie są nierówne i krótkie, może je obgryzasz? Jesteś prawdopodobnie empatyczną, spostrzegawczą osobą. Jesteś bardzo szczerą duszą, więc kiedy mówisz coś, masz właśnie to na myśli. Jesteś skarbem otwartości i komunikacji, ale dość ostrożnie podejmujesz decyzje o nowej znajomości.

Jeśli twoje życie miałoby motto, to byłoby nim „Cicha woda brzegi rwie”. Choć często wyglądasz spokojnie, w głowie masz burzę uczuć i myśli. Z tego powodu, gdy ty mówisz, to inni słuchają. Znajomi zawsze mogą zwrócić się do ciebie po szczerą, choć czasem bolesną opinię.

#5. Kwadratowe

Jeżeli twoje paznokcie są bardziej kwadratowe, to jesteś spokojną, pracowitą duszą. Naturalnie urodzony przywódca. Często jesteś godny zaufania jeśli chodzi o ważne zadania, bo każdy wie, że może liczyć na ciebie. Kiedy coś robisz, to robisz to dobrze.

Nigdy nie podejmujesz dróg na skróty, zawsze jesteś gotów zrobić wszystko, aby dopiąć swego – ale to nie oznacza, że nie wiesz jak się zrelaksować i spędzić miło czas. Możesz wydawać się pracusiem, ale w głębi duszy kochasz zabawę i dobre imprezy.

#6. Trójkątny

Zauważyłeś, że twoje paznokcie są nieco trójkątne? Oznacza to, że jesteś odważnym, zdecydowanym człowiekiem, który zawsze wie czego chce. Jesteś upartym pasjonatem. Zawsze wiesz dokładnie czego chcesz i nie boisz się o to zapytać (lub wziąć sobie to samodzielnie).

Jeśli chodzi o pracę, to twoje motto brzmi „Pracuj mądrze, nie ciężko” - masz tendencję do przemyślenia wszystkiego przed rozpoczęciem zadania. Twoja ciężka praca zawsze się opłaca i wygląda świetnie.

#7. Owalne i długie

Twoje paznokcie są owalne i długie, a ty jesteś bardzo kreatywną osobą, która czerpie inspirację z natury. Jesteś pomysłowy i najszczęśliwszy wtedy, gdy jesteś otoczony pięknem. Spokojny i łagodny, ludzie skłaniają się do ciebie, kiedy ich światy stają się nerwowe i hałaśliwe.

Niektórzy mogą powiedzieć, że masz tendencję do podejmowania odważnych, ale tak naprawdę mądrych decyzji. Jesteś bardzo szczęśliwy z osiągniętego celu – zwłaszcza jak skorzystał na tym jeszcze ktoś inny. Kochasz kochać i robisz to całym sercem. Dajesz całego siebie w to co robisz i to widać.

#8. Unikalna linia naskórka

Twoje paznokcie mają unikalną lub nierówną linię naskórka? Oznacza to, że żyją one na uboczu. Jeśli chodzi o twój świat – ubrania, dom, nawet kubki smakowe – unikają one „zwyczajności”. Jesteś osobą kolorową i tętniącą życiem, a ludzie zawsze zwracają się do ciebie, gdy chcą dobrze spędzić czas.

Mogłoby się wydawać, że mało pracujesz, jednak to tylko pozory, bo twoim mottem jest „Baw się ostro, pracuj ostrzej”. Dążysz do zrealizowania zadań w jak najbardziej przyjemny sposób. Z tego powodu nie możesz nic robić, to nudne.

Oglądany: 117352x | Komentarzy: 76 | Okejek: 47 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało