Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Mandaloriański pancerz Boby Fetta, który naprawdę zatrzyma pocisk

52 924  
266   34  
Łowca nagród Boba Fett w swojej charakterystycznej mandaloriańskiej zbroi jest bardzo rozpoznawalną postacią z "Gwiezdnych Wojen". Artysta Ryan Flowers oraz producent osłon balistycznych AR500 Armor postanowili stworzyć rekonstrukcję najemnika w wersji bardziej nam współczesnej.

#1.


W projekcie GalacTac chętnie pomogły inne firmy znane w branży, najbardziej zauważalny wkład wniosła Heckler & Koch, która udostępniła broń, a na pancerzu pojawiło się jej logo. Poza tym do projektu rękę przyłożyły również znane w branży: Team Wendy, TEA Headsets, SOG Knives & Tools, AR500 Armor, Armasight, Inc., SureFire, LLC i Wilcox Industries Corp.

#2.


Pancerz został zaprojektowany i zbudowany przez Flowersa, który w środowisku airsoftowym jest znany ze świetnych replik mandaloriańskich pancerzy, ale tym razem, zamiast użyć plastiku, strój powstał ze zrobionych na specjalne zamówienie przez AR500 płyt balistycznych. Pozostali producenci również udostępnili swoje flagowe produkty - broń, noże, latarki, noktowizory, hełmy, ochronniki słuchu.

#3.


Na razie nie wiadomo, czy ten pancerz trafi do sprzedaży, póki co można nabyć airsoftową (nie chroniącą przed kulami) wersję w cenie ok. 300 dolarów. Tego niezwykłego Boba Fetta (jak również najprawdopodobniej samego Ryana Flowersa) szczęśliwcy będą mogli spotkać na właśnie rozpoczętych największych na świecie targach broni i wyposażenia taktycznego, Shot Show w Las Vegas.

#4.
#5.
#6.
#7.
#8.
#9.
#10.
#11.Oglądany: 52924x | Komentarzy: 34 | Okejek: 266 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało