Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Niecodzienne recenzje autorstwa internautów

62 385  
395   37  
Mogłoby się wydawać, że nikt nie odważy się zrecenzować 200-litrowej beczki z lubrykantem, ale do takich wyzwań stworzony jest internet. Oto 10 przykładów na to, że ciekawie i z pomysłem można zrecenzować wszystko.

#1. Książka z selfikami Kim Kardashian


Powinny wyperfumować strony, żeby niewidomi też mogli nienawidzić tej książki.

#2. Lubrykant o smaku truskawkowym


Skończył mi się dżem truskawkowy, więc dodałem to dzieciom do ryżu na mleku. Nie wyczuły różnicy, a są dość inteligentne.

#3. Ludzie szeryfa


Bardzo profesjonalni ludzie, żaden się nie zaśmiał, kiedy przyjechali do mnie, a moja głowa była zakleszczona w ogrodzeniu.

#4. Uran na sprzedaż


Magiczna rzecz. Jem 1 łyżeczkę dziennie od 3 tygodni. Mogę teraz pisać tę recenzję przy użyciu wszystkich 12 palców.

#5. Materac piankowy


Sprawia wrażenie, jakby Paula Deen [ulubiona kucharka Amerykanów - przyp. red.] rozpuściła kostkę masła i umieściła mnie w niej niczym Dzieciątko Jezus.

#6. Przepraszam, pomyłka


Poszedłem tam na obiad z synem i wnukami, ale okazało się, że nie przyszli, bo trafiłem do złego Waffle House'a. Musiałem wszystko zjeść sam, bo sklep nie chciał przyjąć zwrotu.

#7. Dostawa pizzy


Czas dostawy określono na 45-60 minut, ale pizzę dostarczono po 25 minutach, co było dość niezręczne, bo byłem w tym momencie wsunięty w żonę po same jaja.

#8. Recenzja wentylatora


Długo się zastanawiałem, czy za ciężko zarobione pieniądze kupić ten wentylator czy iPada mini. Obydwa super wyglądają. W końcu, po wypróbowaniu obydwu, zdecydowałem się na AM07. Wierzcie mi, AM07 jest dużo fajniejszy, bo potrafi lepiej od iPada mini wydmuchiwać powietrze. Próbowałem na iPadzie różnych aplikacji z wiatrakami i żadna nie generowała takiego wiatru jak AM07. Daję mu jednak tylko 3 gwiazdki, bo przydałyby się do niego baterie, żebym mógł nosić go ze sobą i pokazywać ludziom, jaki jest fajny.

#9. Telewizor na bogato


Udało mi się kupić ten niezwykły telewizor dzięki pożyczce (na 30 lat, 4,25% w skali roku) i tylko 3,5% zadatku. Była to, bez dwóch zdań, najlepsza decyzja mojego życia. Poza tym pudło po nim jest bardzo przestronne, co jest wspaniałym dodatkiem, bo teraz w nim mieszkam.

Nie mogłem kupić tego telewizora, bo nie mieścił się w koszyku Amazonu

O recenzjach tego telewizora już pisaliśmy - więcej tutaj: Recenzje telewizora wartego 400 000 złotych

#10. Ponad 200 litrów lubrykanta


Podczas dyskretnego rozładunku mojej 200-litrowej beczki przez UPS, kierowca niechcący rozlał ją na moim podjeździe. W moim garażu może się teraz zmieścić dowolna liczba samochodów.

Oglądany: 62385x | Komentarzy: 37 | Okejek: 395 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało