Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Co mówi o tobie nadgarstek?

98 508  
79   76  
Wróżenie z rąk to chyba najczęściej spotykany na ulicy sposób próby przewidywania przyszłości (albo wyłudzania pieniędzy) przez pewną mniejszość etniczną. Zastanawialiście się, co takiego można wyczytać z ręki? Tego nie wiemy, ale za to powiemy wam co nieco o liniach na jej przegubie.

#1. Liczba linii a długość życia


Liczba linii na przegubie świadczy o długości życia właściciela ręki. Zazwyczaj ludzie mają po trzy linie, ale jeśli masz cztery, to bardzo możliwe, że dociągniesz do setki. Ale o tym potem, zacznijmy od pierwszej.

#2. Pierwsza linia


Pierwsza linia to ta najbliżej dłoni. Jeśli jest głęboka i wyraźna, to znak, że cechuje cię dobre zdrowie. Przerwania lub „wysepki” świadczą o niedostatecznej uwadze, jaką człowiek poświęca swojemu zdrowiu. Zazwyczaj oznacza to niezdrowy tryb życia, używki i inne fajne, ale niekoniecznie dobre dla organizmu atrakcje. Jeśli pierwsza linia jest podobna do łańcuszka, a pozostałe są równe i głębokie, to najprawdopodobniej właściciel ręki miał trudne dzieciństwo, ale późniejsze etapy życia będą już bardziej szczęśliwe.

#3. Wygięcie pierwszej linii


Warto zwrócić uwagę jeszcze na wygięcie pierwszej linii ku górze. W przypadku kobiet może oznaczać to wiele problemów i bolesnych przeżyć w życiu, zwłaszcza tych związanych z rodzeniem dzieci. U mężczyzn natomiast wygięcie linii sygnalizuje problemy z prostatą i funkcją rozrodczą.

#4. Druga linia


Jeśli linia ta jest równa i wyraźna, to znak, że czeka nas finansowy sukces i ogólnie odpowiedni, godny poziom życia.

#5. Trzecia linia

Trzecia linia ma związek z zawodowym aspektem życia i relacjami ze współpracownikami. Równa i głęboka linia oznacza bycie (teraz lub w przyszłości) wpływową osobą w pewnych kręgach, a oprócz tego można zostać sławnym człowiekiem.
Istnieje również teoria, zgodnie z którą wyraźna i równa trzecia linia, przy jednocześnie „połamanej” drugiej linii (może być też z wysepkami), oznacza, że właściciel ręki wyprzedza swoje czasy.

#6. Czwarta linia

Jeśli masz też czwartą linię, to nie tylko czeka cię długie życie, ale również wzmocnienie znaczenia trzeciej linii. Innymi słowy, wyraźna trzecia linia plus obecność czwartej sprawia, że możesz spać spokojnie – będziesz wpływowym i sławnym człowiekiem.

#7. Masz tylko jedną linię?


To znaczy, że nie żyjesz. Nie no, żart oczywiście. Żyjesz, ale niedługo umrzesz, bo masz słabe zdrowie albo depresję (pewnie jedno i drugie). Lepiej skontaktuj się z lekarzem.

Oglądany: 98508x | Komentarzy: 76 | Okejek: 79 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało