Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

21 zdjęć, które warto poznać

110 432  
674   25  
Jak duży może być dorosły krokodyl, a jak wygląda malutki żółwik? Czy słonie naprawdę niszczą wszystko na swojej drodze? Co napisał marynarz w liście wrzuconym do morza przed pierwszą wojną światową? Odpowiedzi na te pytania poznacie poniżej.

#1. Twarz wydrukowana na drukarce 3D


#2. Porównanie rozmiarów jedynego tajskiego lotniskowca i USS Kitty HawkUSS Kitty Hawk został już wycofany ze służby, był lotniskowcem o napędzie konwencjonalnym i nie był największym lotniskowcem amerykańskiej marynarki.

#3. Po zrzuceniu 90 kg#4. Kolejka linowa w Korei Północnej#5. SpaceX-3 - rakieta latająca z dostawami na ISS#6. Skimmer - urządzenie używane przez złodziei do wykradania kodów PIN do kart bankomatowych#7. Dłoń 44-letniego orangutana#8. NHL Winter Classic 2014 - mecz pomiędzy Leafs i Red Wings#9. Australijski krokodyl#10. Żyrafy wykute w skale 10 000 lat temu#11. Każda żółta kropka to galaktyka, kolor fioletowy oznacza czarną materię. Zdjęcie przedstawia 0,000001% znanego nam Wszechświata.#12. Matka i córka#13. Tygrys na zniszczonym pomniku Buddy#14. Hongi - maoryskie powitanie przez dotknięcie nosami#15. Kobiety, które zdobyły tytuł doktora na uniwersytecie w Arabii Saudyjskiej#16. 5-letni Dwayne "The Rock" Johnson na zdjęciu z Andre Gigantem#17. Niemieccy rybacy wyłowili butelkę z wiadomością z 1913 rokuW butelce znajdowała się kartka z Danii z naklejonymi dwoma znaczkami niemieckiej poczty i z prośbą, aby znalazca butelki wysłał ją na podany adres w Berlinie.

Wiadomość została napisana przez Niemca Richarda Platza 17 maja 1913 roku - rok przed I WŚ, w której zginął autor listu.

#18. Kabina pierwszej klasy w Airbusie A380 Katarskich Linii Lotniczych#19. Afrykański słoń w czasie wędrówki pokonuje wiele płotów odgradzających farmy, nie uszkodził żadnego z nich#20. Meksykańscy naukowcy znaleźli kompletną prehistoryczną jaszczurkę uwięzioną w bursztynie#21. 18-letni bramkarz hokejowy Malcolm Subban, kiedy został wybrany do zawodowej ligi w pierwszym naborze


Oglądany: 110432x | Komentarzy: 25 | Okejek: 674 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało