Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

21 zdjęć, które warto poznać

110 244  
674   25  
Jak duży może być dorosły krokodyl, a jak wygląda malutki żółwik? Czy słonie naprawdę niszczą wszystko na swojej drodze? Co napisał marynarz w liście wrzuconym do morza przed pierwszą wojną światową? Odpowiedzi na te pytania poznacie poniżej.

#1. Twarz wydrukowana na drukarce 3D


#2. Porównanie rozmiarów jedynego tajskiego lotniskowca i USS Kitty HawkUSS Kitty Hawk został już wycofany ze służby, był lotniskowcem o napędzie konwencjonalnym i nie był największym lotniskowcem amerykańskiej marynarki.

#3. Po zrzuceniu 90 kg#4. Kolejka linowa w Korei Północnej#5. SpaceX-3 - rakieta latająca z dostawami na ISS#6. Skimmer - urządzenie używane przez złodziei do wykradania kodów PIN do kart bankomatowych#7. Dłoń 44-letniego orangutana#8. NHL Winter Classic 2014 - mecz pomiędzy Leafs i Red Wings#9. Australijski krokodyl#10. Żyrafy wykute w skale 10 000 lat temu#11. Każda żółta kropka to galaktyka, kolor fioletowy oznacza czarną materię. Zdjęcie przedstawia 0,000001% znanego nam Wszechświata.#12. Matka i córka#13. Tygrys na zniszczonym pomniku Buddy#14. Hongi - maoryskie powitanie przez dotknięcie nosami#15. Kobiety, które zdobyły tytuł doktora na uniwersytecie w Arabii Saudyjskiej#16. 5-letni Dwayne "The Rock" Johnson na zdjęciu z Andre Gigantem#17. Niemieccy rybacy wyłowili butelkę z wiadomością z 1913 rokuW butelce znajdowała się kartka z Danii z naklejonymi dwoma znaczkami niemieckiej poczty i z prośbą, aby znalazca butelki wysłał ją na podany adres w Berlinie.

Wiadomość została napisana przez Niemca Richarda Platza 17 maja 1913 roku - rok przed I WŚ, w której zginął autor listu.

#18. Kabina pierwszej klasy w Airbusie A380 Katarskich Linii Lotniczych#19. Afrykański słoń w czasie wędrówki pokonuje wiele płotów odgradzających farmy, nie uszkodził żadnego z nich#20. Meksykańscy naukowcy znaleźli kompletną prehistoryczną jaszczurkę uwięzioną w bursztynie#21. 18-letni bramkarz hokejowy Malcolm Subban, kiedy został wybrany do zawodowej ligi w pierwszym naborze


Oglądany: 110244x | Komentarzy: 25 | Okejek: 674 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało