Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

O co chodzi w tej całej aferze?

14 287  
0   12  
Zobacz cały obrazek!No niby na żywo to leci non-stop ale jakoś ciężko się połapać o co chodzi. Przeciętny, i do tego młody, Kowalski nie ma jednak najmniejszego problemu ze zrozumieniem sedna. Jeżeli Ty masz z tym problemy, to przeczytaj uważnie poniższe wyjaśnienie...

Jak wiadomo, obrady komisji śledczej zostały odtajnione tak, aby każdy obywatel miał możliwość ich obejrzenia i wyrobienia sobie własnego zdania na temat tejże afery i stanu państwa. Transmisje telewizyjne oczywiście ostro śledziła rodzina Kowalskich.

Wreszcie, po obejrzeniu n-tego dnia posiedzenia Kowalski senior zwraca się do Kowalskiego juniora:

- Synu, rozumiesz coś z tego?

Młody Kowalski zaczerpnął powietrza i tako rzecze:

- No tak, tu chodzi o tego Rywina. Co on przyszedł z inicjatywy grupy trzymającej władzę, na zaproszenie Wandy Rapaczyńskiej, do Adama Michnika z propozycją korupcyjną. Ale chyba wszystko mu się pomerdało, bo był przecież kompletnie nachlany. Michnik go może chciał zaszantażować czy co, bo go nagrał. Tyle że na dwóch taśmach nagrało się coś innego.
W tym czasie musiała chyba nastąpić awaria u polskich operatorów sieci komórkowych, bo jakieś krzywe billingi powydrukowali. A Czarzasty to jednej nocy dzwonił z pięc razy do Jakubowskiej tylko po to, by jej życzyć dobrej nocy. Jakubowska to chyba rzeczywiście dobrze się wyspała, bo jednego dnia to potrafiła przygotować dziesięć różnych projektów ustawy medialnej. To dlatego, że kobieta zmienną jest.
Ale co ciekawsze nikt nie napisał ostatecznej wersji autopoprawki. Może ją sam komputer stworzył ? On już niejeden raz potrafił im płatać różne figle - na przykład co rusz dokładał i zabierał "lub czasopisma".
A w ogóle to wszyscy są tak naprawdę dobrzy. Bo Rywin jest tylko ofiarą perfidnej intrygi drapieżnego koncernu, Jakubowska działała dla dobra Polski, Czarzasty jest człowiekiem renesansu: urzędnikiem państwowym, politykiem i biznesmenem w jednej osobie, Michnik jest jedynym sprawiedliwym, a Kwiatkowskiemu zależy na dobrej, apolitycznej publicznej telewizji.
Beger ma kurwiki w oczach, Rokita to diabeł wcielony, Błochowiak odkryła, gdzie jest WC w Agorze, Nałęcza atakuje Imperium, a Ziobro jest wart mniej niż zero. I co tato, dobrze to wszystko zrozumiałem?

- Odmawiam udzielenia odpowiedzi.


Oglądany: 14287x | Komentarzy: 12 | Okejek: 0 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało