Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Nauczycielki, które przespały się ze swoimi uczniami (i wpadły)

278 384  
621   131  
Chyba każdemu facetowi zdarzyło się w czasach szkolnych podkochiwać w jakiejś nauczycielce. Jak się okazuje, niektórzy uczniowie mają szczęście swoje marzenia spełnić. Problem w tym, że często za "zakazany owoc" trzeba zapłacić, a najwyższą cenę zwykle płaci nauczycielka.

#1. Hope Jacob


Ostatniego dnia roku szkolnego aresztowana za związek z chłopcem w wieku 14-17 lat. Oskarżenia potwierdziły się, kiedy w telefonie jednego z uczniów znaleziono kompromitujące zdjęcie. 23-letnia nauczycielka WF-u została zwolniona za kaucją, ale stanęła przed sądem za seks oralny z nieletnim i seks z nieletnim.

#2. Amy Northcutt


Nauczycielka została aresztowana razem ze swoim mężem, Justinem, za wysyłanie lubieżnych SMS-ów 16-letniej uczennicy i za zorganizowanie spotkania w celu odbycia stosunku grupowego.

#3. Christina Oliver


24-latka została aresztowana za uprawianie seksu z 16-letnim uczniem. Rodzice chłopaka zgłosili się na policję zaniepokojeni związkiem dziecka z nauczycielką. Kobieta została skazana na grzywnę w wysokości 125 000 dolarów.

#4. Cameo Patch


29-letnia nauczycielka zastępcza została aresztowana za uprawianie seksu oralnego z 17-letnim uczniem.

#5. Amy Beck


Nauczycielce (33 lata) angielskiego i nauk społecznych, matce trójki dzieci, grozi do 7 lat pozbawienia wolności za kontakty seksualne i "naukę seksu oralnego" jej 14-letniego ucznia.

#6. Amy McElhenney


25-letnia nauczycielka hiszpańskiego, była uczestniczka wyborów Miss Texasu, została oskarżona o uprawianie seksu z 18-letnim uczniem. W Texasie pełnoletniość osiąga się kończąc 18 lat, ale prawo zabrania związków między uczniem i nauczycielem niezależnie od ich wieku. Sąd ją uniewinnił, ale i tak straciła prawo do wykonywania zawodu.

#7. Christine Scarlett


Nauczycielka (40 lat) przyznała się do winy w pięciu przypadkach uwiedzenia 17-letniego Stevena Bradigana, który był kapitanem drużyny footballowej. Ich związek rozpoczął się w 2002 roku, a rok później nauczycielka urodziła mu syna.

#8. Beth Geisel


Uczyła w prywatnej szkole katolickiej w Nowym Jorku, skąd została zwolniona, a później aresztowana za utrzymywanie związku z 16-letnim uczniem. Następnie została aresztowana w czasie wycieczki na Florydę, gdzie uprawiała seks z trzema 16-latkami i spiła się w takim stopniu, że nie była w stanie ustać na nogach. Oskarżono ją o narażanie życia nieletnich i prowadzenie pod wpływem alkoholu.

#9. Carrie McCandless


Trenerka cheerleaderek z Colorado została aresztowana za doprowadzenie do zbliżenia z 17-letnim uczniem w czasie szkolnego biwaku. Dostarczyła młodzieży alkohol i "robiła wszystko poza seksem" z uczniem, w czasie kiedy inni uczniowie nieopodal spali. Została skazana na 45 dni aresztu.

#10. Christine McCallum


W 2005 roku kobieta zaczęła udzielać korepetycji 11- i 13-letnim braciom. Po 20 miesiącach chłopcy zaczęli od czasu do czasu nocować w domu McCallum i jej męża. Kobieta po raz pierwszy uprawiała seks ze starszym z braci w lutym 2006, użyła alkoholu i marihuany aby go do tego nakłonić.

#11. Deanna Higgins


27-letnia nauczycielka została aresztowana za uprawianie seksu z 16-letnim uczniem, co ustalono po tym, jak znaleziono jej bieliznę w samochodzie chłopaka.

#12. Heather Daughdrill


28-latka uprawiała seks z 13-latkiem, którego poznała na letnim obozie biblijnym. W telefonach nauczycielki i chłopca odnaleziono lubieżne SMS-y. Do zarzutów doszło też porwanie, jako że bez zgody rodziców odebrała ona ucznia ze szkoły.

#13. Debra Lafave


Nauczycielka z Florydy odbyła stosunek płciowy i uprawiała seks oralny z 14-letnim uczniem. Nie stanęła przed sądem, ponieważ matka chłopca nie chciała, aby przechodził on przez traumę przesłuchań przez prawników. Nauczycielka jest teraz szczęśliwie zamężna i urodziła bliźniaki.

#14. Heather Shelton


Śliczna 22-latka została oskarżona o uprawianie seksu z 19-letnim uczniem, co samo w sobie nie jest nielegalne, ale nadal narusza zasadę "nauczyciel raczej nie powinien posuwać swojego ucznia". Co więcej, Shelton nie była nawet nauczycielką ucznia, ale do zbliżenia doszło w kwietniu, a w Północnej Karolinie niezgodne z prawem jest zbliżenie między nauczycielem i uczniem z tej samej szkoły.

#15. Jaymee Wallace


Nauczycielka (28 lat) została oskarżona o 18-miesięczny związek ze swoją uczennicą, która mimo że uprawiała seks dobrowolnie, miała w tym czasie 15 lat. Władze ustaliły, że w tym czasie do zbliżenia doszło ponad 50 razy.

#16. Katherine Harder


Kobieta została przyłapana na uprawianiu seksu z 17-letnim uczniem w samochodzie na szkolnym parkingu.

#17. Jill Lewis


26-latka została aresztowana w styczniu 2008 za uprawianie seksu z 17-letnim uczniem. Za sprawą anonimowego donosu zostali oni przyłapani "na gorącym uczynku" na odludnej drodze.

#18. Kristy Sanches-Trujillo


Według policji 33-letnia nauczycielka wielokrotnie doprowadzała do zbliżeń z 13-letnim uczniem szkoły w Albuquerque. Kobieta mówiła, że chłopiec był "bardziej doświadczony niż jakikolwiek mężczyzna, z jakim uprawiała seks". Powiedziała także, że to był "25-latek w ciele 13-latka".

#19. Janelle Batkins


Nauczycielka francuskiego ze szkoły średniej w Roceville, laureatka tytułu "Nauczyciel Roku", została oskarżona o dwa przypadki niezgodnego z prawem zachowania na tle seksualnym wobec 17-letniego ucznia.

#20. Helen Goddard


26-letnia nauczycielka muzyki została skazana na 15 miesięcy więzienia za utrzymywanie kontaktów intymnych z uczennicą elitarnej szkoły dla dziewcząt.

#21. Lisa Glide


Nauczycielka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na 5 lat za dwukrotne doprowadzenie do zbliżenia z 17-letnim uczniem. Chłopak powiedział: "uważam, że cała sprawa została przesadnie rozdmuchana", dodał też "to ja byłem inicjatorem zbliżenia, nie Lisa. Nie byłem niewinnym chłopcem, a ona nie była napastnikiem".

#22. Michelle Preston


Trenerka zespołu cheerleaderek została zwolniona po tym, jak odkryto, że po szkole krążą jej zdjęcia podczas demonstracji jak bardzo jest wygimnastykowana... nago. Poza tym poprzez Facebooka nawiązała kontakt z 3 uczniami, co doprowadziło do kontaktów intymnych. 15 razy!

#23. Sussex County


Nauczycielka ze szkoły podstawowej w hrabstwie Sussex została oskarżona o uprawianie seksu z 15-letnim uczniem. O ich zbliżeniach poinformował ojciec dziecka. Kobieta została skazana na dożywotni nadzór policyjny.

#24. Rebecca Bogard


27-latka została aresztowana po tym, jak matka 15-letniego ucznia znalazła w telefonie syna SMS-y o treści erotycznej podpisane "Dawn". W jednym z nich napisała "Kocham cię, ten raz był najlepszy, która noc była najlepsza dla ciebie? Jestem podrażniona, ale nie obolała, byłeś dobry..."

#25. Stephanie Ragusa


Większość kobiet z tej listy wymigała się od poważnej odpowiedzialności, ale nie ta mieszkanka Florydy. Nauczycielka matematyki została skazana na 10 lat więzienia za trzy przypadki "lubieżnego i sprośnego pobicia" 14-latka oraz dwa przypadki nielegalnego uprawiania seksu z 16-letnim uczniem.

Oglądany: 278384x | Komentarzy: 131 | Okejek: 621 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało