Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI

Nauczycielki, które przespały się ze swoimi uczniami (i wpadły)

280 346  
621   131  
Chyba każdemu facetowi zdarzyło się w czasach szkolnych podkochiwać w jakiejś nauczycielce. Jak się okazuje, niektórzy uczniowie mają szczęście swoje marzenia spełnić. Problem w tym, że często za "zakazany owoc" trzeba zapłacić, a najwyższą cenę zwykle płaci nauczycielka.

#1. Hope Jacob


Ostatniego dnia roku szkolnego aresztowana za związek z chłopcem w wieku 14-17 lat. Oskarżenia potwierdziły się, kiedy w telefonie jednego z uczniów znaleziono kompromitujące zdjęcie. 23-letnia nauczycielka WF-u została zwolniona za kaucją, ale stanęła przed sądem za seks oralny z nieletnim i seks z nieletnim.

#2. Amy Northcutt


Nauczycielka została aresztowana razem ze swoim mężem, Justinem, za wysyłanie lubieżnych SMS-ów 16-letniej uczennicy i za zorganizowanie spotkania w celu odbycia stosunku grupowego.

#3. Christina Oliver


24-latka została aresztowana za uprawianie seksu z 16-letnim uczniem. Rodzice chłopaka zgłosili się na policję zaniepokojeni związkiem dziecka z nauczycielką. Kobieta została skazana na grzywnę w wysokości 125 000 dolarów.

#4. Cameo Patch


29-letnia nauczycielka zastępcza została aresztowana za uprawianie seksu oralnego z 17-letnim uczniem.

#5. Amy Beck


Nauczycielce (33 lata) angielskiego i nauk społecznych, matce trójki dzieci, grozi do 7 lat pozbawienia wolności za kontakty seksualne i "naukę seksu oralnego" jej 14-letniego ucznia.

#6. Amy McElhenney


25-letnia nauczycielka hiszpańskiego, była uczestniczka wyborów Miss Texasu, została oskarżona o uprawianie seksu z 18-letnim uczniem. W Texasie pełnoletniość osiąga się kończąc 18 lat, ale prawo zabrania związków między uczniem i nauczycielem niezależnie od ich wieku. Sąd ją uniewinnił, ale i tak straciła prawo do wykonywania zawodu.

#7. Christine Scarlett


Nauczycielka (40 lat) przyznała się do winy w pięciu przypadkach uwiedzenia 17-letniego Stevena Bradigana, który był kapitanem drużyny footballowej. Ich związek rozpoczął się w 2002 roku, a rok później nauczycielka urodziła mu syna.

#8. Beth Geisel


Uczyła w prywatnej szkole katolickiej w Nowym Jorku, skąd została zwolniona, a później aresztowana za utrzymywanie związku z 16-letnim uczniem. Następnie została aresztowana w czasie wycieczki na Florydę, gdzie uprawiała seks z trzema 16-latkami i spiła się w takim stopniu, że nie była w stanie ustać na nogach. Oskarżono ją o narażanie życia nieletnich i prowadzenie pod wpływem alkoholu.

#9. Carrie McCandless


Trenerka cheerleaderek z Colorado została aresztowana za doprowadzenie do zbliżenia z 17-letnim uczniem w czasie szkolnego biwaku. Dostarczyła młodzieży alkohol i "robiła wszystko poza seksem" z uczniem, w czasie kiedy inni uczniowie nieopodal spali. Została skazana na 45 dni aresztu.

#10. Christine McCallum


W 2005 roku kobieta zaczęła udzielać korepetycji 11- i 13-letnim braciom. Po 20 miesiącach chłopcy zaczęli od czasu do czasu nocować w domu McCallum i jej męża. Kobieta po raz pierwszy uprawiała seks ze starszym z braci w lutym 2006, użyła alkoholu i marihuany aby go do tego nakłonić.

#11. Deanna Higgins


27-letnia nauczycielka została aresztowana za uprawianie seksu z 16-letnim uczniem, co ustalono po tym, jak znaleziono jej bieliznę w samochodzie chłopaka.

#12. Heather Daughdrill


28-latka uprawiała seks z 13-latkiem, którego poznała na letnim obozie biblijnym. W telefonach nauczycielki i chłopca odnaleziono lubieżne SMS-y. Do zarzutów doszło też porwanie, jako że bez zgody rodziców odebrała ona ucznia ze szkoły.

#13. Debra Lafave


Nauczycielka z Florydy odbyła stosunek płciowy i uprawiała seks oralny z 14-letnim uczniem. Nie stanęła przed sądem, ponieważ matka chłopca nie chciała, aby przechodził on przez traumę przesłuchań przez prawników. Nauczycielka jest teraz szczęśliwie zamężna i urodziła bliźniaki.

#14. Heather Shelton


Śliczna 22-latka została oskarżona o uprawianie seksu z 19-letnim uczniem, co samo w sobie nie jest nielegalne, ale nadal narusza zasadę "nauczyciel raczej nie powinien posuwać swojego ucznia". Co więcej, Shelton nie była nawet nauczycielką ucznia, ale do zbliżenia doszło w kwietniu, a w Północnej Karolinie niezgodne z prawem jest zbliżenie między nauczycielem i uczniem z tej samej szkoły.

#15. Jaymee Wallace


Nauczycielka (28 lat) została oskarżona o 18-miesięczny związek ze swoją uczennicą, która mimo że uprawiała seks dobrowolnie, miała w tym czasie 15 lat. Władze ustaliły, że w tym czasie do zbliżenia doszło ponad 50 razy.

#16. Katherine Harder


Kobieta została przyłapana na uprawianiu seksu z 17-letnim uczniem w samochodzie na szkolnym parkingu.

#17. Jill Lewis


26-latka została aresztowana w styczniu 2008 za uprawianie seksu z 17-letnim uczniem. Za sprawą anonimowego donosu zostali oni przyłapani "na gorącym uczynku" na odludnej drodze.

#18. Kristy Sanches-Trujillo


Według policji 33-letnia nauczycielka wielokrotnie doprowadzała do zbliżeń z 13-letnim uczniem szkoły w Albuquerque. Kobieta mówiła, że chłopiec był "bardziej doświadczony niż jakikolwiek mężczyzna, z jakim uprawiała seks". Powiedziała także, że to był "25-latek w ciele 13-latka".

#19. Janelle Batkins


Nauczycielka francuskiego ze szkoły średniej w Roceville, laureatka tytułu "Nauczyciel Roku", została oskarżona o dwa przypadki niezgodnego z prawem zachowania na tle seksualnym wobec 17-letniego ucznia.

#20. Helen Goddard


26-letnia nauczycielka muzyki została skazana na 15 miesięcy więzienia za utrzymywanie kontaktów intymnych z uczennicą elitarnej szkoły dla dziewcząt.

#21. Lisa Glide


Nauczycielka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na 5 lat za dwukrotne doprowadzenie do zbliżenia z 17-letnim uczniem. Chłopak powiedział: "uważam, że cała sprawa została przesadnie rozdmuchana", dodał też "to ja byłem inicjatorem zbliżenia, nie Lisa. Nie byłem niewinnym chłopcem, a ona nie była napastnikiem".

#22. Michelle Preston


Trenerka zespołu cheerleaderek została zwolniona po tym, jak odkryto, że po szkole krążą jej zdjęcia podczas demonstracji jak bardzo jest wygimnastykowana... nago. Poza tym poprzez Facebooka nawiązała kontakt z 3 uczniami, co doprowadziło do kontaktów intymnych. 15 razy!

#23. Sussex County


Nauczycielka ze szkoły podstawowej w hrabstwie Sussex została oskarżona o uprawianie seksu z 15-letnim uczniem. O ich zbliżeniach poinformował ojciec dziecka. Kobieta została skazana na dożywotni nadzór policyjny.

#24. Rebecca Bogard


27-latka została aresztowana po tym, jak matka 15-letniego ucznia znalazła w telefonie syna SMS-y o treści erotycznej podpisane "Dawn". W jednym z nich napisała "Kocham cię, ten raz był najlepszy, która noc była najlepsza dla ciebie? Jestem podrażniona, ale nie obolała, byłeś dobry..."

#25. Stephanie Ragusa


Większość kobiet z tej listy wymigała się od poważnej odpowiedzialności, ale nie ta mieszkanka Florydy. Nauczycielka matematyki została skazana na 10 lat więzienia za trzy przypadki "lubieżnego i sprośnego pobicia" 14-latka oraz dwa przypadki nielegalnego uprawiania seksu z 16-letnim uczniem.

Oglądany: 280346x | Komentarzy: 131 | Okejek: 621 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało