JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
   
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
« starszy artykuł nowszy artykuł »

10 największych seks-rekordów

Brzeziu | pt. 26-04-2013 05:00 | 396 812x | 980 | 47
Są tacy ludzie, którzy nigdy nie zapisali się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa, choć mogą poszczycić się niesamowitymi rekordami. Oto dziesiątka bohaterów, którym udało się pobić imponujące seks-rekordy.

#1. Największy gang-bang

Lisa Sparxxx to gwiazda filmów dla dorosłych, która pobiła rekord świata w ilości mężczyzn, z którymi odbyła stosunek w ciągu jednego dnia. "Obsłużyła" wtedy dokładnie 919 mężczyzn. Całe wydarzenie miało miejsce w Warszawie podczas Eroticonu w 2004 roku.

1

 #2. Najstarszy ojciec na świecie

Indyjski farmer Nanu Ram Jogi ma cztery żony i został najstarszym na świecie ojcem, kiedy na świat przyszło jego 21. dziecko. Jogi miał wtedy 90 lat.

2

#3. Największy penis na świecie

Ten rekord dumnie dzierży Jonah Falcon z Brooklynu. Jego interes mierzy 9.5 cala (24.13 centymetrów) w zwisie i 13.5 cala (34.29 centymetrów) podczas wzwodu.

3

#4. Najstarsza pracująca prostytutka

Najstarszą znaną i aktywną zawodowo prostytutką jest Ciu, pseudonim "Babcia". Ma już 82 lata, a na rynku utrzymuje się dzięki temu, że jej ceny są 10-20 razy niższe niż u konkurencji.

4

#5. Największa wagina na świecie

Jest (a raczej była) integralną częścią Anny Swan, Szkotki cierpiącej na gigantyzm. Jej wagina mierzyła 19 cali, czyli niemalże 50 centymetrów. Kobieta w wieku 19 lat miała 2,38 metra wzrostu. W 1872 roku poznała nieco niższego od siebie mężczyznę (2,13 metra) i zostali najwyższą parą na świecie.

5

#6. Najdłuższy i najszybszy wytrysk

Rekord w tych dwóch kategoriach należy do Horsta Schultza. Najdłuższy wytrysk świata w jego wykonaniu liczył aż 5.71 metra. Mężczyzna może (dosłownie!) poszczycić się też rekordem prędkości w tej kategorii. Jeden z jego wytrysków osiągnął prędkość, nomen-omen, niemalże 69 kilometrów na godzinę.

6

#7. Największa orgia na świecie

Taki rekord musi pozostać w rękach (i nie tylko) Japończyków, którzy szczególnie upodobali sobie masowe imprezki tego typu. Na największą orgię na świecie zwaliło się aż 500 osób. 250 mężczyzn i 250 kobiet uprawiało seks w ogromnej hali magazynowej pod czujnym okiem kamer i aparatów fotograficznych dokumentujących całe wydarzenie. 

7

#8. Najsilniejsza wagina

42-letnia Rosjanka Tatiana Kozhevnikova jest dumna z silnej niczym imadło waginy. Rekord pobiła podnosząc 14 kilogramów tylko i wyłącznie przy użyciu swojego najcenniejszego narządu. Do tego wyczynu trenowała aż 15 lat.

8

#9. Najdłuższa masturbacja

Rekord świata z rąk Masanobu Sato w najdłuższej masturbacji padł podczas World Masturbate-a-thonu, który odbył się w 2009 roku w San Francisco. Wytrzymał 9 godzin i 58 minut. Imponujące - mało który mężczyzna kiedykolwiek obejrzał cały film na jednej z tych piekielnych stron z szatańskimi filmami, o których tyle się słyszy na ulicy...

9

#10. Kobieta, która urodziła najwięcej dzieci

Walentina Wasiljewa, żona chłopa Fiodora Wasiljewa to kolejna Rosjanka na liście. 16 razy rodziła bliźniaki, 7 razy trojaczki i 4 razy czworaczki w latach 1725-1765, co dało łącznie 27 porodów, w wyniku których narodziło się 69 dzieci.

10
Strona do druku Drukuj
Tagi: seks rekordy wagina penis ciekawostki
« starszy artykuł nowszy artykuł »

Masz uwagi do artykułu - znalazłeś błąd, literówki, źródło? Napisz do redakcji
| Strona do druku Drukuj
Oglądany: 396812x | Komentarzy: 47 | Okejek: 980 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Newsy z kategorii
:: Jak to drzewiej bywało