Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Zamieszkaj w zamku - nietypowa oferta pracy

129 146  
1081   55  
Jeżeli szukasz właśnie pracy i nie wykluczasz wyjazdu zarobkowego za granicę, ta oferta  być może została stworzona właśnie dla ciebie. 

1

Rząd Szkocji oferuje 20 tysięcy funtów rocznie, wyżywienie i mieszkanie w zamian za... obronę zamku na wyspie Inchkolm. Do twojej dyspozycji trafi nie tylko cała powierzchnia tego uroczego miejsca wraz z wszystkimi jego zakamarkami i tajemnymi przejściami, ale również dwupiętrowy dom i komputer z dostępem do internetu.

2

Jedyny minus? Na wyspie możesz mieszkać tylko samemu i musisz poświęcać patrolowaniu zamku każdy dzień w roku. 

Problemem może być również zaopatrzenie (na wyspie z oczywistych względów nie ma wody pitnej ani sklepu), musisz więc być dobrze zorganizowany.

3

Zamek ze względu na swój stan został zamknięty dla zwiedzających. Co więcej - nikt poza tobą nie będzie miał dostępu do wyspy. Twoim jedynym towarzystwem w okresie letnim będą więc foki, a potrzebę kontaktu z ludźmi - poza internetem - będziesz mógł spełnić oglądając żaglówki pływające w oddali.

4

Władze Szkocji oficjalnie potwierdzają, że zamek jest nawiedzony. Podobno właśnie to stało się powodem, dla którego poprzedni opiekun zrezygnował z pełnienia swojej funkcji. Wytrzymał dwa lata.

Oglądany: 129146x | Komentarzy: 55 | Okejek: 1081 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało