JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Czego nigdy nie zrozumiemy u kobiet ?

177 057  
1722   73  
Chodzenie do ubikacji w zorganizowanych grupach, napięcie przedmiesiączkowe, wahania nastrojów – wielu rzeczy nigdy u kobiet nie pojmiemy. I lepiej abyśmy w naszych próbach zrozumienia nie posunęli się zbyt daleko, albowiem nie ma nic gorszego niż nadpobudliwa baba wyprowadzona z równowagi. Dlatego rozsądniej będzie, gdy poprzestaniemy jedynie na obserwacji pewnych damskich, tajemniczych odruchów i przedstawieniu ich w tym, tendencyjnym niczym serial o Berciku, artykule.

Kobieta czuje się źle, gdy nie niesie niczego w ręce


Widziałeś kiedyś kobietę, która niczego ze sobą nie taszczy i wyluzowana trzyma ręce w kieszeniach? Widok trudny nawet do wyobrażenia sobie.

   Z jakiegoś powodu torba, torebka, przepastny worek lub siatka z zakupami jest obowiązkowym dodatkiem do każdego standardowego modelu samicy. Inna sprawa, że mężczyzna nigdy nie zrozumie jakim cudem do małej torebki kobieta potrafi upchnąć połowę swego dobytku, psa, suszarkę, dwa kołpaki i podręczną sokowirówkę.

Kobietom nie przeszkadza sznurek wrzynający się w zad

Bielizna, która ugrzęzła pomiędzy pośladkami to wyjątkowo upierdliwa sprawa, z którą każdy facet radzi sobie w sposób mniej lub bardziej dyskretny. Tymczasem kobietom nie tylko nie przeszkadza kawał materiału co to utknął w bliskim sąsiedztwie ujścia ludzkiego zsypu, ale i z radością zgadzają się na takie tortury, świadomie wkładając między swoje pośladki sznurki zwane stringami.

Kobieta nie przejmuje się rozpiętym rozporkiem

Opanować sztukę dyskretnego zapinania rozporka nie jest łatwo, a już największym utrapieniem są spodnie, w których zamek ma tendencje do samoczynnego otwierania się. Aby nie prowokować samicy do nadmiernego pobudzenia seksualnego, mężczyzna za pomocą specjalnych trików odwraca na chwilę uwagę kobiety od swego krocza i wykorzystuje najbliższą okazję aby rozporek zapiąć. Inaczej sprawa wygląda u pań. Rozpięty zamek błyskawiczny nie stanowi dla nich żadnego problemu. Trudno się dziwić – są inne zmartwienia, np. bielizna wciskająca się w tyłek.

Kobiety robią sobie turban po wyjściu spod prysznica

Niezależnie od długości pokrywy włosowej, kobieta, wyłażąc spod prysznica starannie skonstruuje turban ze swego ręcznika i będzie go nosiła przez przynajmniej kilka minut. Niektóre podobno też, ku wściekłości ortodoksyjnych muzułmanów, wznoszą modły w stronę Mekki.

Kobiety lubią rozmawiać o życiu innych osób

...i czerpią z tego przyjemność nie mniejszą niż faceci głośno rozważający o kształcie pośladków stojących przy barze dziewcząt, oglądający mecz w telewizji czy opowiadający suche dowcipy pod wpływem natchnienia płynącego z kolejnego, wypitego piwa. 
Szczegółów dotyczących życia nielubianej koleżanki jest sporo – od brzydkiego zapachu bijącego z jej ust, poprzez niesymetryczną przerwę pomiędzy cyckami, aż po niezdrową dietę jej znerwicowanego chomika. Czasem bywa jednak tak, że wyczerpuje się lista tematów i trzeba ratować się rozwiązaniami alternatywnymi, czyli obgadywaniem osób fikcyjnych – najczęściej bohaterów tasiemcowych seriali.

Kobiety pokazują cycki i uważają, że facet to świnia, bo gapi się na cycki

A jak wy byście się czuły gdyby facet pragnący nieco wyeksponować swe atrybuty wywalił przez rozporek swą mosznę i bez skrepowania paradował powiewając łonowym owłosieniem? A gdyby do tego jeszcze reagował oburzeniem połączonym z ostentacyjnym przefochem za każdym razem, gdy mijająca go kobieta miałaby czelność dyskretnie rzucić okiem na jego wyeksponowany worek?

Kobieta prosi mężczyznę o radę, a następnie nie korzysta z niej

Kobieta zawsze podąża swoimi ścieżkami i w rzeczywistości uważa, że nie potrzebuje pomocy w podejmowaniu decyzji. Tymczasem facet lubi czuć się ważny i pragnie tego, aby jego opinia dużo znaczyła dla drugiej połówki. Kobieta, jako istota o większej empatii, zdaje sobie z tego sprawę. To dlatego zadaje retoryczne pytania i prosi o rady, mimo że w żadnym wypadku nie zamierza się do nich zastosować. 

Kobieta nigdy nie ma w co się ubrać

Mimo że szafa wypełniona jest bardziej niż magazyn z bronią Johna Rambo, a ilość ubrań oraz obuwia wystarczyłaby aby odziać wszystkie obywatelki średniej wielkości miasta w Somalii, standardowy model kobiety ma zainstalowany w systemie operacyjnym swego mózgu złośliwe oprogramowanie służące do narzekania za każdym razem, gdy trzeba się ubrać. Najczęściej jest to wytłumaczenie do sięgnięcia po najbardziej uzależniający i szalenie niebezpieczny narkotyk jaki zna ludzkość – zakupy...


Strona do druku Drukuj

Masz uwagi do artykułu - znalazłeś błąd, literówki, źródło? Napisz do redakcji
| Strona do druku Drukuj
Oglądany: 177057x | Komentarzy: 73 | Okejek: 1722 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Newsy z kategorii
06.02
· O co chodzi z tą całą Haką? (77)
· Wielopak Weekendowy DCLX
· Uratowała osieroconego psa, po latach on odwdzięczył się, ratując ją z toksycznego związku (93)
· Pięć lat prób, które zaowocowały jednymi z najpiekniejszych zdjęć Budapesztu (33)
· Zasnął w pracy, współpracownicy zrobili sobie z nim fotkę i dzień później stał się bohaterem światowego internetu (27)
05.02
· Jak odróznić husky od malamuta? (147)
· Bohater i wróg Kościoła. Fakty z życia Tadeusza Kościuszki, o których nie uczyli nas w szkole (106)
· Mistrzowie podrywu z Tindera, czyli czym bombardowane są polskie dziewczyny w aplikacji randkowej (78)
· 10 niewinnych komplementów, które doprowadzą ją do szewskiej pasji (164)
· Najdziwniejsze rzeczy, jakie kręcą niektórych ludzi (93)
· Nadzwyczajne i mało znane skarby oraz zabytki, które kryją muzea całego świata XX (27)
· Tajemnicze zaawansowane budowle tworzone przez niepozorne zwierzęta (52)
· Wzięliśmy psa ze schroniska - co się u nas zmieniło? II (45)
· A w Chinach rozdają turystom pieniądze (21)
· Przerażająco realistyczne lalki z Rosji (41)
· Szczęśliwi i wolni obywatele Sowieckiej Rosji (59)
· Ogromna kolekcja z czasów II wojny światowej, której nie powstydziłoby się żadne muzeum, znaleziona we włoskim domu (40)
· Piękne kształty ukryte w spodniach do jogi VII (51)
04.02
· Faktopedia, czyli taka fajniejsza Wikipedia - CCCX (116)
· 20 gifów pokazujących, jak reagujesz na codzienne sytuacje CXLVIII (49)

Starsze historie

Jak to drzewiej bywało