Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY

Dziwaczne rekordy, o których nie wiedziałeś

193 077  
813   27  
Zaszczyt posiadacza „Największego bicepsa zbudowanego na suplach, przy absolutnym braku opi*rdalania” zdobywa... Wszelkie księgi rekordów pękają od ogromnej ilości mistrzów, których osiągnięcia wydają się być absolutnym zaprzeczeniem definicji słowa „normalność”. I dobrze - bez takich rekordzistów pewnie niejedne wieczorne wiadomości byłyby najzwyczajniej nudne.

#1. Największa ilość zombie zgromadzonych przed kamerą

W roku 2012 plaga żywej śmierci opanowuje już cały ziemski glob. 

 Po skonsumowaniu ostatniego posiadacza świeżego mózgu, zombie z braku innych pomysłów (?) postanawiają zorganizować wielki, muzyczny festiwal, aby wszyscy gnijący melomani mogli urywać sobie nawzajem kończyny w tańcu pogo.
Fabuła produkcji „I Spit on Your Rave” tyłka nie urywa. Wszak film ten powstał tylko i wyłącznie w celu pobicia rekordu w nagromadzeniu mózgojadów przed kamerą. Zadanie okazało się prostsze niż myślicie – wystarczyło poprosić o pomoc uczestników imprezy Big Chill Festival. Pod sceną radośnie pląsało 4026 śmierdzących zgniłków.


 
Zaraz, zaraz...Czy ten chłopczyk po lewej stronie zdjęcia kogoś Wam nie przypomina?

#2. Bieg na 100 m przez płotki w płetwach na nogach

Pac, pac, pac, plask! Pac, pac, pac, plask!.... - rekordzistką w takim pośpiesznym człapaniu po torze z przeszkodami została w 2008 roku obywatelka Niemiec – pani Maren Zonker. Udało jej się bezpiecznie dotrzeć do mety w czasie ok. 22 sekund. 

Niestety, od pewnego czasu rekord niemieckiej płetwoskoczki jest nieaktualny - Veronica Torr z Nowej Zelandii przebiegła taki sam dystans w czasie o trzy sekundy krótszym niż pani Zonker.

#3. Najgłośniejsze beknięcie w wykonaniu kobiety

Najefektowniejsze kobiece beknięcie powodujące, że każdemu facetowi odechciewa się chęci na amory zarejestrowane zostało w pewnym hiszpańskim studiu. Wykonawczynią tego „numeru” była obywatelka Stanów Zjednoczonych – Jodie Parks. 104,75 dB to chyba całkiem niezły wynik (to nieco więcej niż hałas wydawany przez jadący z prędkością 200 km/h pociąg metra).

Coś nam się wydaje, że tytuł ten jest już nieaktualny dzięki natchnionej działalności tej pani

#4. Posiadacz największej ilości palców

Polydactylią, czyli fizyczną anomalią charakteryzującą się posiadaniem nadprogramowych palców, dotknięta jest 1 osoba na 1000. Rodzice pewnego małego Chińczyka, który mógł pochwalić się 15 paluchami u rąk i 16 u nóg, miast uwiecznić ów rekord w słynnej Księdze Rekordów Guinnessa, postanowili zafundować dzieciakowi operację zredukowania liczby niechcianych członków ciała.... Dziwni ci Chińczycy, doprawdy.

 

#5. Najdłuższe włosy...na nogach

Student jednego z uniwersytetów medycznych w Teksasie pęka z dumy po tym, jak jego skromna, posiadająca prawie 13-centymetrowe kłaki na kończynach dolnych osoba trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa. Pan Wesley Pemberton jest tak zaszczycony tym wynikiem, że od tego czasu z wielkim pietyzmem dba o swoje owłosienie i zaręcza, że w każdej chwili może bronić swego tytułu – włosy są w idealnej kondycji.

#6. Największa liczba całujących się jednocześnie par

W aurze wielkiej pompy i głoszenia idei ulepszania świata przez miłość, 39897 mieszkańców miasta Meksyk oddało się natchnionemu całowaniu. Przez 10 sekund słychać było podniosłe mlaśnięcia, a następnie przepotężny ryk radości.

 

#7. Najdrożej ubezpieczone włosy

Troy Polamalu ma prawo obawiać się o swe kręcone pióra – wszakże jest on zawodnikiem profesjonalnej ligi amerykańskiego futbolu. Jego włosy są prawdopodobnie bardziej znane niż on sam. Podczas gdy Eminem drwi sobie z lwiej grzywy pana Polamalu, ten nic nie robiąc sobie z żartów ubezpieczył swój charakterystyczny atrybut na wysokość 1 000 000 dolarów. Stał się również oficjalnym wykładowcą podczas kolejnych kampanii szamponu Head&Shoulders.

 

#8. Najmniejsza krowa na świecie

...zowie się Swallow, mieszka w Anglii i mierzy parszywe 83 centymetry. Gdyby była samcem, to cierpiałaby z powodu byczych kompleksów. Jednak pani wołowa wie, że „małe jest piękne” i dumnie pręży wymiona podczas spotkań z fotoreporterami. Kopytka do góry!

#9. Największa ilość powąchanych stóp

Pewna mieszkanka stanu Ohio zatrudniona została w laboratorium testującym wyroby firmy Dr Scholl. Jej praca miała polegać na... wąchaniu stóp oraz pach osób stosujących badane produkty. Przez piętnaście lat kobieta ta zmuszona była do bezustannego niuchania. 
W efekcie, własnym nozdrzem oceniła zapach 5600 kończyn dolnych. Teraz, po tak długim czasie, w ramach gratyfikacji, jej nazwisko widnieje w Księdze Rekordów Guinnessa. Pani ta zowie się... Madeline Albrecht

Nie, nie Madeleine Albright, chociaż można by się pomylić...

#10. Najdłużej pracujący barman

Pan Angelo Cammarata po raz pierwszy stanął za barem w 1933 roku (dokładnie w dniu, w którym zniesiona została prohibicja w USA). Wtedy jeszcze nie wiedział, że na nalewaniu piwa zejdzie mu prawie 77 lat. Niecały rok temu knajpa, w której pracował, została sprzedana. Mimo że nowi właściciele lokalu z chęcią pozostawić chcieli Angelo na swym stanowisku, to staruszek uznał, że najwyższy czas przejść już na emeryturę. Wszakże pan Cammarata ma już 95 lat.


Źródła: 1234567

Oglądany: 193077x | Komentarzy: 27 | Okejek: 813 osób

Dobra, dobra. Chwila. Chcesz sobie skomentować lub ocenić komentujących?

Zaloguj się lub zarejestruj jako nieustraszony bojownik walczący z powagą
Najpotworniejsze ostatnio
Najnowsze artykuły
Jak to drzewiej bywało