Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 7607 osób, w tym 996 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik ford1995Za co kochamy Janka?
17 319  
10   12  
Czyli coś jeszcze o "Ich Czterech" i psie... Długie bardzo i nie jest to kawał killer ale jak ktoś zna serial to ma szanse na odkrycie pewnych nieznanych dotąd szczegółów... ;)
Gdyby ktoś zasnął przed telewizorem w roku, powiedzmy, 1970 (co nie było takie trudne) i obudził się dziś, nie uwierzyłby, co też się porobiło. W nowej "Encyklopedii Powszechnej" PWN wzmianki o czterech pancernych nie znajdziemy ani pod hasłem Gajos Janusz, ani Wilhelmi Roman, ani Gołas Wiesław. Serial jest wzmiankowany jedynie w biogramie Franciszka Pieczki (hasła Press Włodzimierz w ogóle, proszę sobie wyobrazić, nie ma). Na ślad czterech pancernych nie sposób trafić w "Kronice XX wieku" (gdzie zresztą trudno trafić na ślad wielu wydarzeń). Na bazarze za żadne pieniądze nie kupi się lusterka z załogą. Nie kupi się tez lusterka nawet z pojedyńczym członkiem. Nie ma już komiksów o przygodach pancernych, nikt nie wystawia musicalu Benedykta Konowalskiego. Czterej pancerni po prostu zniknęli. Zniknęli do tego stopnia, ze jako jedyny wytwór polskiej kultury masowej nie zostali zużyci w reklamie. Jest to niezwykle znaczące - reklama przetrawiła już Klossa, Brunnera, "Trylogie", a nawet Janosika. W latach sześćdziesiątych młody człowiek mógł w Polsce obejrzeć trzy kreskówki (w "Zwierzyńcu") i jeden odcinek filmu aktorskiego (w "Ekranie z Bratkiem”). Rocznie, przed debiutem kapitana Żbika, ukazywał się jeden komiks ("Tytus, Romek i A'Tomek”). Był jeszcze oczywiście Wyścig Pokoju, ale ten trwał tylko dwa tygodnie. Nikomu nie śniło się o NBA czy o nie przegranym przez naszych meczu piłki nożnej. W Polsce trwała dojmująca nuda. Nuda ta - cichy bohater socjalizmu - do tej pory nie została jeszcze przekonywająco opisana. A była to nuda potworna.
Czterej Pancerni i pies - nowa wersja wkrótce w TVP1
16 116  
1   5  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;) Jak donosi nasz anonimowy informator z ul. Woronicza w Warszawie, już 2 lutego tuż po Teleranku zobaczymy pilota nowej wersji znanego wszystkim serialu. Graficy komputerowi TVP postanowili dorównać specom od efektów specjalnych z Hollywood i pokusili się o lifting znanego wszystkim serialu poprzez cyfrowe wstawienie do niego hero współczesnego kina. Serial w wersji pierwotnej był oglądany przez kilka pokoleń i bił wszelkie rekordy popularności, wprowadzone zmiany mają na celu zapewnić mu wieczność... Czekamy na Lindę w "Czterdziestolatku", a może lepiej w serialu: "Wojna domowa"... ;) A tak na marginesie. Szkoda, że zastąpiono Szarika... Niezły był w tej roli... ;)
Sęk Michnikowskiego i Dziewońskiego
41 827  
8   18  
Wystepują: Kuba Goldberg - Wiesław Michnikowski i Bieniek Rappaport - Edward Dziewoński

- Halo? Poproszy panią zamniejscowy, Lubartów 33....
Czy co? Nie ‘Czy’ pytajne tylko ‘Trzy’ wzięte liczebniczo...
Taa, mój numer 333... Już jest połączenie? Dziękuje ślicznie...
halo? Halo? HALO???
- Haloo....
- Kuba?
- Kto mówi?
- Ale czy Kuba?
- Ale KTO mówi?
- Jeżeli nie Kuba, moje nazwisko pana nic nie powie... Kuba?
- Jaki Kuba?
- Goldberg...
- A jeżeli Kuba to kto mówi?
- Rappaport!
- BINIEK???
- TAK!!
- Tu Kuba...
- Goldberg ?
- Tak.
- Co jest?
- Jest interes do zrobienia...
- Interes? Ile można stracić?
- Co się mnie pytasz ile można stracić! Się mnie natychmiast zapytujesz ile można zarobić!
- Ile się zarobi, to się zarobi. Ja się pytam: ile trzeba mieć żeby ryzykować w razie że się straci.
Szukamy nowego 07! Zgłoś się!
30 951  
3   19  
Dla osób niezadowolonych z poziomu intelektualnego wczorajszej zagadki dotyczącej koloru włosów, dzisiaj prezentujemy zagadki kryminalne rozwiązania których nie powstydził by się Sherlock Holmes czy inny Borewicz. Zagadki zostały opracowane przez członków stowarzyszenia MENSA Polska z którym od dawna ściśle współpracujemy. Poniżej znajdziecie 8 zagadek kryminalnych, po przeczytaniu każdej z nich należy zapisać odpowiedź. Żeby komuś jakaś żyłka na skroni nie pękła, prawidłowe odpowiedzi podaliśmy na końcu... ;) Ale nie podglądaj! Po prostu sprawdź się czy byłbyś godnym następcą porucznika Borewicza.

Zagadka kryminalna nr 1
Na środku pustyni leży nagi mężczyzna, a obok niego złamana zapałka. Zapałka nie jest spalona. Wokół jest tylko piasek i nic oprócz niego. Jak to się stało?
(zapisz odpowiedź!)

Zagadka kryminalna nr 2
W pustym mieszkaniu, w pokoju leżą na ziemi Jacek i Agatka. Wokół nich jest pełno szkła i trochę wody. W pokoju jest otwarte okno. Jak to się stało?
(zapisz odpowiedź!)

Zagadka kryminalna nr 3
W budce telefonicznej leży zakrwawiony facet. Obok budki stoi wiadro z dwoma rybami. Budka nie posiada szyb, są one rozbite i zakrwawione. Słuchawka telefonu wisi nie odłożona. Jak to się stało?
(zapisz odpowiedź!)
Nie znalazłeś prawdy w winie? Widocznie schowała się w innej butelce.
Wskaż naturalną blondynkę
32 955  
9   68  
Czy potrafisz na średniej jakości fotografii rozpoznać po barwie, odcieniu lub połysku włosów która z tych miłych pań, uwiecznionych na zdjęciu poniżej, jest naturalną blondynką? ;)
Absolutnie pewny horoskop na 3 Tysiąclecie
17 794  
5   30  
Ten horoskop jest w 100% pewny. Stanowi on niezaprzeczalny dowód, że można być totalnym sceptykiem i jednocześnie wierzyć w horoskopy.

Baran 21 marca - 20 kwietnia
To będzie twoje ostatnie tysiąclecie, w następnym już będziesz nieżywy.
Byk 21 kwietnia - 20 maja

Chrystus leczył konopiami indyjskimi?
10 536  
0   21  
Czy Jezus i jego apostołowie używali wyciągu z konopi indyjskich do uzdrawiania i namaszczania chorych? - zastanawia się serwis BBC News.

Naukowcy amerykańscy twierdzą, że oleje do namaszczania używane we wczesnych czasach chrześcijaństwa zawierały wyciąg z konopi indyjskich nazywany "kaneh-bosem" - informuje BBC.

Według naukowców wyciąg, który jest wchłaniany przez skórę mógł pomagać w leczeniu schorzeń nie tylko fizycznych, ale i psychicznych.


Autor artykułu opublikowanego w amerykańskim magazynie "High Times", Chris Bennet, pisze że jego odkrycie jest oparte na badaniach tekstów biblijnych. Bennet podkreśla, że zastosowanie konopii indyjskich w ówczesnej medycynie potwierdzają także badania archeologiczne.
Ciekawostka ze świata mody karnawałowej
10 650  
3   15  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Jeden z najpopularniejszych portali internetowych w USA ogłosił konkurs na najciekawszy strój karnawałowo-balowy 2003 roku. Wybierali internauci... Takie stroje jak np.: "Zorro", "Osama" czy też najczęściej nadsyłane "Ewa" i "Adam" ;) odpadły w przedbiegach. Za najlepszy, najoryginalniejszy i najbardziej "na czasie" znaczącą większością głosów uznano strój związany z niedawnymi skandalami w USA. Na zdjęciu - pierwszy z lewej...
Ten numer drugi raz nie przejdzie...
12 964  
13   12  
To podobno autentyk. Na wszelki wypadek wydrukuj sobie i gdzieś zachowaj, na starość może okazać się "jak znalazł".

Starszy pan dzwoni z Phoenix do swojego syna w NY i mówi:
- John, przykro mi jeśli zepsuje Ci dzień, ale muszę Ci coś powiedzieć. Twoja matka i ja postanowiliśmy się rozwieść. Doszliśmy wspólnie do wniosku, że 45 lat to wystarczająca ilość czasu i nie ma co się więcej ze sobą męczyć.
- Ale tato! Co Ty opowiadasz!?
- No niestety, ale już nawet patrzeć na siebie nie możemy, a zresztą nie chce mi się nawet o tym gadać, więc może Ty zadzwoń do swojej siostry do Chicago i jej o tym powiedz. - Stwierdził ojciec i odłożył sluchawkę.
Syn cały przejęty dzwoni szybko do siostry i woła:
- Mary, nasi starzy chcą się rozwieść!
- Co?? O nie, nie pozwolę na to! Dzwonię do nich.
Odkłada słuchawkę i dzwoni do Phoenix. Odbiera jej ojciec, ale Mary nie dopuszcza go do glosu tylko woła:
- Tato! Nie możecie się rozwieść! Nie róbcie nic dopóki mnie tam nie ma. Zaraz dzwonię do Johna i jutro u was jesteśmy. Wszystko wspólnie sobie wyjaśnimy i na pewno będzie dobrze. TYLKO NIC NIE RÓBCIE BEZ NAS! - po czym się rozłącza.
Ojciec odkłada sluchawkę po czym odwraca się do swojej żony i mówi z szelmowskim uśmiechem:
Na zimowe, górskie wyprawy...
10 792  
2   25  
Firma Alpinus wprowadziła właśnie na rynek nowy produkt. Na razie w mailingach rozsyłanych przez firmę jest jedynie zdjęcie reklamowe widoczne poniżej bez żadnych informacji do kogo jest skierowany ten nowy produkt. W redakcji robimy zakłady co to jest. Czy jest to jednopalczasta rękawiczka dla kogoś z ogromnym kciukiem, czy też czapeczka dla kogoś z małą główką ale za to z ogromnym, dziwnym rogiem na środku czoła [jakiegoś jeża czy ch** wie co ;)))]? Ciekawe... Czekamy aż firma poda oficjalną informację. Po jedynym zdobytym przez nas haśle reklamowym tego produktu ("Sztywny niech będzie ale nie od mrozu!") coś nam mówi, że to będzie chyba dla mężczyzn... ;)
Turniej Czterech Skoczni i nie tylko
13 589  
5   22  
Skaczcie do góry jak kangury czyli rzecz o polskich skoczkach narciarskich.

Nadspodziewanie dobrze spisali sie polscy rezerwowi. Znakomite 67 miejsce zajął łapiący olimpijską formę Tonio Tajner. Sceptycy co prawda mówili że mogło być lepiej bowiem wiatr bardzo mu przeszkadzał wyrywając mu w końcu z rąk ulubionego misia - ale nie wybrzydzajmy.

Na 89 miejscu sklasyfikowano Wojciecha Skupienia. Ten wynik pozostawił jednak niedosyt bowiem przed nim uplasowało się kilku zawodników w jego zasiegu jak trzech etiopskich przedskoczków, pięć kangurów które dopiero od dwóch dni trenują na śniegu i ś.p. Stanisław Marusarz. Jego heroiczna walka ze Stevie Wonderem testującym nowe gogle wzbudziła aplauz.
Jak za darmo rozmawiać przez komórkę?
141 456  
690   70  
Kliknij jeśli niedowidzisz ;)Jak w prosty i, co najważniejsze, darmowy sposób komunikować się ze znajomymi przy pomocy telefonu komórkowego? To proste! Wystarczy śledzić polskie listy dyskusyjne...

Jeden z naszych czytelników znalazł na jednej z takich list [bodajże pl.rec.komorka czy też pl.rec.dresy ;)] dokładną instrukcję jak rozmawiać za zupełną darmochę! Dzielimy się wiedzą...

Niestety możliwość prezentowana przez nas nie jest dla wszystkich. Ale na pewno dla wszelkiej maści poszukiwaczy darmowych kodów, generatorów zdrapek, klonowanych simów będzie jak znalazł. Do darmowych rozmów potrzeba jedynie dresu, kumpli z którymi będziemy konwersować i kilku skrojonych gostkom telefonów pre-paid (im wiecej tym rozmowa ciekawsza).
Przygotowanie systemu nie jest sprawą łatwą ale wyrobiony dres po przeczytaniu (niektórzy nawet i to potrafią) tej instrukcji da sobie radę.
A oto co musimy zrobić by komunikować się przez komórkę ze znajomymi za zupełną darmochę:
Joe Monster został sklonowany!
10 693  
1   7  
Kolejny dzień harówki w redakcji. Ciszę przerwają tylko wiatraki wentylatorów, klikanie myszką i stukanie w klawisze.
- Już mam tego normalnie dość! Coś tym trzeba zrobić! - krzyknął nagle Joe któregoś wieczoru.
- Co znowu - mruknął niskim głosem Pablo.
- Nie daję rady, tyle kobiet do obskoczenia, rano do pracy, czasopismo trzeba przygotować, sponsorów mało, pomysłów dużo - czasu za mało!!! Nie mam nawet na kiedy wcisnąć w kalendarz Karolinę. Chyba zrezygnuję z lekcji francuskiego, marzenia mojego życia... po francusku, hmm... - rozmarzył się nieco Joe.
Pablo oderwał wzrok od komputera. Spojrzał w lewo. Spojrzał w prawo. Westchnął.
- Ostatnio czytałem o sekcie raelian...
- Seksie raelian? Czy to coś w rodzaju grupowego czy raczej szybki numerek...? - ożywił się Joe.
Księga cytatów Experta
17 446  
3   18  
Expert jest człowiekiem legendą, który setkami postów wysyłanych na absolutnie wszystkie polskie listy dyskusyjne, zapadł w pamięć wielu jej aktywnym użytkownikom. Jego elokwencja, erudycja, inteligencja, przenikliwość w każdym temacie jest nieprzeciętna.
Oto zbiór cytatów z jego wieloletniej, płodnej działalności przypadającej na lata 1996-2002, a zapewne też i 2003. Redakcja życzy wielu wrażeń podczas lektury.


Mam dostep do pewnych procedur i algorytmow, ktore pozwalaja na
calkowita zmiane osobowosci.

*

jestem pisarzem internetowym

*

Sa na internecie ludzie, pompy ssace, ktorzy wysysaja energie
intelektualna i czujesz sie wyczerpana po kazdej dyskusji.
Ja natomiast przesylam energie za posrednictwem internetu.
Kto ze mna dyskutuje ten dostaje duzo energii, smialosci, zadowolenia i
czuje sie swietnie.
Mam taka grupe , na ktorej ludzie wprost szaleja i uwielbiaja ze mna
dyskutowac.
Wystarczy ze napisze jeden post, a odpowiedzi jest 50.

*

Gdzie u nas w kraju można kupić klawiatury z japońskimi i chińskimi znakami?
Muszę napisać do pewnej firmy zajmującej sie utylizacją odpadów
radioaktywnych i nie mogę, ponieważ nie znają głąby angielskiego. Planuję
wykorzystać te odpady do napedu nowego ekologicznego silnika spalinowego.
Silnik ten poprzez pewne reakcje fizykochemiczne wytwarzałby jedynie
nieszkodliwe związki gazowe, jednocześnie dając dużo energii.

*

Ponieważ mój adres E-mailowy jest sławny i charakterystyczny:
EXPERT@friko.onet.pl ,a potrzebuję pieniędzy na zapłacenie zaległych
rachunków telefonicznych, ogłaszam licytację mojego adresu. Wygra osoba,
która da największą sumę pieniędzy za otrzymanie wszelkich praw do używania
Czy istnieją krasnoludki - zakonnice?
14 147  
9   15  
Sławne nasze bądź co bądź krasnoludki odwiedzając Rzym wstąpiły do papieża.
- Bardzo przepraszam Wasza Ekscelencjo, ale mam pytanie: Istnieją w Rzymie krasnoludki - zakonnice?? - pyta się Tom, najstarszy z krasnali.
- Hm, nie, nie, odpowiada z uśmiechem papież, w Rzymie nie ma żadnych krasnoludków - zakonnic.
W tyle reszta krasnali zaczyna się uśmiechać...
- A, przepraszam Wasza Ekscelencjo, a może jakieś krasnoludki - zakonnice żyją gdzieś indziej we Włoszech??? - pyta się dalej Tom.
- Nie, nie, drogi Tomie, we Włoszech tez nie ma krasnoludków - zakonnic - odpowiada papież.
Reszta krasnali zaczyna się głośno śmiać...
Goła prawda o pornografii
45 102  
63   10  
Gdyby nie było filmów pornograficznych, nigdy byśmy się nie dowiedzieli, iż:

- Jeżeli jesteś złodziejem I zostałeś przyłapany na gorącym uczynku, najgorsze, co na ciebie czeka to seks z panią domu.

- Gwałt i parkowanie podziemnym garażu to są rzeczy powiązane i całkiem zwyczajne.

- Królewna Śnieżka to nimfomanka.

- W firmach handlowych ubicie interesu zazwyczaj kończy się orgią.

- Aby doświadczyć radości seksu oralnego wystarczy zapytać pierwszą lepszą panienkę o ogień.

- Jeżeli idziesz przez park i widzisz, jak zakochana para uprawia seks po kryjomu, możesz śmiało się dołączyć. Zawsze będziesz mile widziany(a).
Who is who
13 876  
3   19  
Występują:
- Hu Jintao, niedawno wybrany przywódca chiński,
- Jaser Arafat, szef Palestyny,
- Kofi Annan, sekretarz generalny ONZ,
- George Bush, prezydent USA,
- Condoleezza Rice, doradczyni Busha ds. bezpieczeństwa.

George: Condi! Nice to see you. What`s happening?
Condi: Sir, I have the report here about the new leader of China.
George: Great. Lay it on me.
Condi: Hu is the new leader of China.
George: That`s what I want to know.
Dlaczego św. Mikołaj zostanie w przyszłym roku ukarany
13 994  
1   19  
Drogi Mikołaju,

Musisz być zaskoczony, że piszę do Ciebie dziś, 31. grudnia. No cóż, bardzo pragnąłbym wyjaśnić pewne sprawy, które miały miejsce od początku miesiąca, kiedy, pełen złudzeń, napisałem do Ciebie list.

Prosiłem o rower, kolejkę elektryczną, parę rolek oraz strój do piłki nożnej. Zniszczyłem sobie umysł ucząc się przez cały rok. Nie tylko byłem pierwszy w klasie, ale miałem też najlepsze oceny w całej szkole. I nie skłamię, jak powiem, że nie było nikogo w całej okolicy, kto zachowywałby się lepiej ode mnie wobec rodziców, braci, przyjaciół i sąsiadów. Byłem posłuszny i nawet pomagałem starszym przechodzić przez ulicę.

Faktycznie nie było niczego możliwego dla mnie do zrobienia, czego bym nie zrobił dla ludzkości.

I gdzie Ty masz jaja, żeby dać mi jakieś pie***lone jo-jo, kijowy gwizdek i parę wstrętnych skarpetek?
Jak nie nudzić się na zakupach
22 724  
24   25  
Są takie chwile w życiu każdego człowieka, kiedy przestaje się zajmować handlem bronią na skalę międzynarodową i wychodzi z żonką do supermarketu, żeby kupić jakieś trywialne produkty żywnościowe w rodzaju chleba i bułek. Możnaby umrzeć z nudów, chyba że...

1. Weź 24 pudełka z prezerwatywami i wrzucaj po jednym do koszyków innych ludzi.
2. W dziale elektronicznym ustaw budziki tak, by dzwoniły co pięć minut.
3. Zrób smugę z soku pomidorowego prowadzącą do toalet.
4. Podejdź do jednego z pracowników i powiedz mu oficjalnym tonem:
"Kod 3 w dziale AGD". Zobacz jak zareaguje.
5. Podejdź do okienka ratalnego i poproś o raty na paczkę M&M-sów.
6. Przesuń znak "Uwaga. Mokra podłoga" na wykładzinę .
Sekrety moskiewskich kamienic
12 280  
6   5  
Gdzie król chodzi piechotą i ptaszki nie ćwierkają?

Rosja. Lata 70-te. Kamienica w Moskwie. Wspólna ubikacja dla całej klatki schodowej. Ktoś notorycznie rozsmarowuje fekalia (żeby nie powiedzieć "gówno" ) po ścianach kibelka. Mieszkańcy w końcu nie wytrzymali i zorganizowali zebranie. Jeden z mieszkańców:
- Nie no, tak dłużej być nie może! Trzeba to skoczyć natychmiast! Czy ktoś ma jakiś pomysł, kto może robić te świństwa?
Głucha cisza... Wszyscy intensywnie myślą. Nagle rękę podnosi głupi Wania i mówi:
- Ja chyba wiem kto to robi. To profesor z pierwszego piętra.

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Nie znalazłeś prawdy w winie? Widocznie schowała się w innej butelce.
* * *
Kobieca logika zawsze pozostawia ślad na męskiej psychice.
* * *
Tak bardzo liczyłem na to, że dzisiaj na weselu Harry'ego i Meghan puszczą piosenkę "Rudy się żeni"...
* * *
W Korei Północnej nikt nie gra w tenisa.
Dziwne, mają tyle rakiet...
* * *
Z jakiegoś powodu psy policyjne odmawiają ścigania koreańskich przestępców.
* * *
Zakazane strony