Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 12323 osób, w tym 1612 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik agazzzSkandal! Kandydat na Prezydenta RP przyłapany w klubie Go-Go!
68 570  
4   36  
No i stało się... Chcieliśmy drugiej Ameryki, no to ją mamy. Ale póki co tylko pod względem tematów afer. Na początku kampani prezydenckiej nikt nawet nie przypuszczał, że będą wyciągane aż takie "brudy" i kampania osiągnie tak żenujący poziom.

Twoja sprawa jak ocenisz taki sposób rozrywki u osoby, która przekonuje nas do głosowania na siebie pokazując jak bardzo kocha swoją rodzinę, odwołuje się do wartości chrześciajńskich, a okazuje się, że na boku robi takie rzeczy...

To zdjęcie narobi niezłego bałaganu, od dzisiaj wszystkie dotychczasowe sondaże poparcia są, po prostu, nieaktualne. Twoja sprawa na kogo w końcu zagłosujesz w wyborach prezydenckich, ale żeby wybrać naprawdę świadomie, to musisz zobaczyć to zdjęcie:
Kim-Lan, Azorek i sekrety panierki
22 465  
0   15  
Tu nie klikaj, choćby Cię korciło... Po raz kolejny przywitajmy mistrza Kim-Lana i zobaczmy, z czym przyszło mu się zmierzyć tym razem. O zupkach chińskich dziś nie będzie, ale zakończymy nie mniej smakowicie. ;)

"Zaiste sztuki walki nie są jedynym celem wojownika, gdyż dobra pamięć pozwala zwyciężać tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne" - zamyślił się Wielki Mistrz Kim-Lan, próbujący po raz dwieście osiemdziesiąty siódmy prawidłowo zawiązać swój czarny pas.

* * * * *

Wielki Mistrz Kim-Lan przechadzał się na bosaka po swoim wspaniale wypielęgnowanym trawniku mieszczącym się za jego dojo. Kim-Lan kontemplując w swej wielkiej mądrości tajemnice wszechświata i kwintesenscję ludzkiego życia, przystanął gwałtownie porażony niezwykłym i nowym odczuciem.
Kącik Kibica XVI - Powrót do klasyki II
23 428  
2   15  
Nie klikaj tuPrzed Wami drugi, a zarazem ostatni odcinek piłkarskiej klasyki. Ponadczasowe dowcipy wzbogacimy raportem z nowego klubu golfowego. A na koniec Wasze ulubione "Piłkarze jak...". Miłego czytania!

Kiedy Olisadebe zostanie prawdziwym Polakiem?
- Gdy przeprosi za Jedwabne.Co sprzedaje się najlepiej w sklepiku firmowym Arsenalu?
- Tabletki anty-nasenne.Ilu kibiców Liverpoolu trzeba żeby zmienić żarówkę?
- Tia... Jakby w Liverpoolu była elektryczność.
Powichrowane babskie przemyślenia
42 432  
176   19  
Dobierz sprzęt AGD do swojego znaku ZodiakuOt, garstka luźnych, codziennych przemyśleń. Któż ich nie miewa przy porannej tabliczce czekolady ;)

Jakże mnie wkurzają chudzielce! Szczególnie kiedy wygadują bzdury w stylu "wiesz, czasem zwyczajnie zapominam zjeść". Zdarzyło mi się zapomnieć, gdzie mieszkam, jak się moja matka nazywała z domu, notorycznie zapominam kluczy. Ale w życiu nie zapomniałam się najeść! Do tego chyba trzeba być jakimś szczególnym rodzajem kretyna.

*****

Koleżanka przez pomyłkę brała valium zamiast pigułki antykoncepcyjnej.
- Jaka jest różnica między parlamentarzystą a windziarzem?
- Windziarz potrafi obsługiwać więcej guzików.
A Woman's Random Thoughts
6 631  
1   2  
Click for a free appointment with our stylistHere’s a bunch of loose thoughts... Just the kind that might strike you over your morning bar of chocolate ;)

Skinny people piss me off! Especially when they say things like, "You know, sometimes I just forget to eat." Now, I’ve forgotten my address, my mother’s maiden name, and my keys. But I’ve never forgotten to eat. You have to be a special kind of stupid to forget to eat.

*****

A friend of mine confused her Valium with her birth control pills.
Wymyślamy dymek! - Zabawy z prądem?
22 377  
1   86  
Zadanie jest, jak zwykle, dziecinnie proste - wymyślamy treść dymków:

Zobacz poprzednie dymki!

Do dzieła! Po prostu wczuj się w sytuację i postaraj się rozbawić innych wymyślając oryginalną oraz zabawną treść dymków i wpisz je w komentarzach! Dzisiaj to Ty rozbawiasz czytelników Joe Monstera!

ICBO LXXXIII O infinityzymalności fenomenologicznego pojęcia relaksacji
19 943  
1   28  
Kliknij, to usłyszysz muzykę!Onetowcy wracają do swego szczytowego poziomu. Bez dwóch zdań jazda od początku do końca!

- Kto to śpiewa? Piosenka jest raczej wolna, tekst oczywiście po angielsku, tylko nie bardzo pamiętam co facet śpiewa. Ale melodia leci jakoś tak: la la lala lala la la lalala lala la la. Gdyby ktoś coś wiedział, niech da znać.

- Ja wiem to będzie ten, no, zapomniałem jak się nazywa na L albo na C albo jakoś tak

- To oczywiście Gary Brooker z zespołem Procol Harum i utwór pt. ’Whiter Shade of Pale". Bardzo dobry kawałek, choć starutki.

- Chociaż to "la la lala..." wskazuje na dwa utwory - Wiliams’owe "Star Wars" lub IX symfonie Bethovena.

- Black Sabbath "Paranoid". Tyle że "wolno" to nie jest.

- Hymm. To pewnie dziadek na dobranoc Ci śpiewał.
Kobieta lekarką domową
39 342  
118   21  
Zobacz więcej!W starej szafie mojej babci znalazłam perełkę - książkę z 1929 r. pt. Kobieta lekarką domową... czytam, czytam... oto próbka: 

Z rozdziału "SPOCZYNEK I RUCH":

"ŁYŻWY - Bieganie na łyżwach ma mniej praktyczne znaczenie, albowiem jako ludzie zamieszkujący ląd stały, właściwie na lodzie nie mamy nic do szukania."

"MASAŻ - Zaiste pożałowania to godny zwyczaj, że dzisiaj cały świat chce być mięsiony i w ten sposób leczony. Bez lekarskiej wiedzy żaden chory nie powinien dozwolić się mięsić."

"CAŁOWANIE - Rodzaj żeński lubi nadzwyczaj chętnie całować. Delikatność kobiet, ich poświęcanie się, oraz bezustanne obcowanie z miłym światem dziecięcym usposabiają je więcej do całowania się, niż to ma miejsce wśród mężczyzn. Jest to zupełnie naturalne i słuszne, ale ma także swoje niebezpieczeństwa, wiemy bowiem jak wiele ludzi ma popsute zęby."

Z rozdziału "O DOWOLNEM WYTWARZANIU PŁCI":
Otwockowy kącik XXV
19 887  
2   19  
Popraw swoją celnośćSrebrnojubileuszowe wydanie "Kącika" zaprasza wiernych wyznawców. Dziś proponujemy powiew czarnego humoru, jak zwykle sporą dawkę abstrakcji, a na koniec mocny akcent przedweekendowy. Przecież już pojutrze studenci będą się rozstawać z wakacjami. Nie przegapcie okazji, by hucznie pożegnać lato!

- Od kiedy nosisz okulary?
- Odkąd ręka walnąłem muchę w ścianę.
- Co?
- No wiesz, to nie była mucha tylko gwożd.

*****

Dwie koleżanki
- Dalej jesteś z Piotrkiem?
Mulderyzmy - dialogi nie z tej ziemi VI
21 048  
4   23  
Kliknij i odkryj to, co niewyjaśnione... ;)Ten serial miał chyba jakiś przekaz podprogowy, bo mało kto pamięta te dialogi... ;)

Scully
: Zajmowałam się w ten weekend moim bratankiem. Oglądał świnkę Babe piętnaście razy dziennie.
Mulder: A ludzie MNIE nazywają nawiedzonym!

Mulder: Wtedy było jak w raju: żadnych modemów, faxów, komórek...
Scully: Mulder, popadłbyś w schizofrenię, jeśli pozbawić cię komórki choćby na dwie minuty! ( znacie takich ludzi? Bo ja kilkudziesięciu :) - Ciupakabra )

Mulder (krzątając się wśród świń): Co byś o mnie pomyślała, gdybym ci powiedział, że to mnie podnieca?

Mulder: Wystarczy, że znajdziesz sobie faceta z idealnym kodem genetycznym, któremu nie będzie przeszkadzało życie w twoim cieniu i możesz zacząć produkcję małych Scullych.
Późno w nocy z Joe Monsterem III
21 742  
2   17  
Nie klikaj tuDzisiejszy odcinek jest o tyle szczególny, że do grona redagującego artykuł dołączył (nieoceniony) Kozak. Miejmy nadzieję, że teraz będzie jeszcze śmieszniej i pikantniej! A ubiegły tydzień zaowocował naprawdę szokującymi wiadomościami!

Wielka świńska szynka z kością, która zsunęła się z półmiska, pokiereszowała głowę jednemu z gości festynu piwa - Oktoberfest. Podobieństwo do gościa było tak uderzające, że zmyleni ratownicy rozpoczęli  reanimację szynki.Grupa amerykańskich uczonych doszła do wniosku, że najlepszymi graczami giełdowymi są... "funkcjonalni psychopaci". Redakcja głęboko sprzeciwia się kolejnym pomówieniom dotyczącym Włodzimierza Cimoszewicza.Niemieckie biuro paszportowe zabroniło uśmiechania się na zdjęciach do nowych, biometrycznych paszportów. Jako wzorzec rozesłano zdjęcia Andrzeja Poniedzielskiego w stanie euforii.
Conan O'Brien - gadki wybrane IX
21 981  
1   10  
 Nazywam się O’Brien. Conan O’Brien...

Lance Armstrong ogłosił, że zaręczył się z Sheryl Crow. Lance powiedział: "Nie mogę się doczekać, aż pojeżdżę na czymś innym niż rowerze...".

* * * * *
 
W tym tygodniu Disney otworzył swój pierwszy park w Chinach. Na otwarcie przyszło ponad 10 000 dzieci. A byli to tylko wykonawcy T-shirtów.

* * * * *

Okazuje się, że jedną z pierwszych rzeczy, które będą otwarte w Nowym Orleanie jest "Big Daddy’s Strip Club". Drugą z pewnością będzie bankomat w "Big Daddy’s Strip Club".
Eropak XLIX - Dlaczego na planetach - gigantach nie ma życia?
42 646  
16  
Kliknij go!To proste, z powodu dużej siły ciążenia ku*as nie może stanąć...*
I tym optymistycznym akcentem rozpoczynamy zestawienie najlepszych, brzydkich kawałów z ostatnich dwóch tygodni, czyli 49 wydanie Eropaka.

Tekst przeznaczony dla czytelników z prawem wyborczym


Spotykają się dwie wdowy. Jedna kwitnie, druga – cień kobity.
- Co się stało, Bronisławo?
- Eeeee.... Usycham bez seksu, Klaudio.
- Jest na to sposób – dzwonisz do pogotowia wodno-kanalizacyjnego, że ci przecieka kran. Zakładasz krótką kieckę, a kiedy technik zapyta: "Gdzie cieknie", to się wypinasz... i już wiesz co dalej.
- Tak zrobię.
I założyła Bronisława, miniówkę i dzwoni do pogotowia wod-kan. A tam cisza, nikt nie odbiera. Więc zadzwoniła do pogotowia gazowniczego, bo tam odbierali. Przyjechał koleś.
- Gdzie awaria?
Plakat powyborczy - tego jeszcze nie było!
60 910  
3   52  
Na razie znamy tylko szacunkowe wyniki wyborów. Ale tuż po ogłoszeniu przez PKW tych oficjalnych ekipy wynajęte wspólnie przez wszystkie komitety wyborcze rozpoczną usuwanie plakatów przedwyborczych, a w ich miejsce nakleją plakaty powyborcze.

Plakat powyborczy będzie można zobaczyć na mieście dopiero we wtorek wieczorem, a my publikujemy go już dzisiaj! I już dzisiaj możesz zobaczyć, co mają do przekazania politycy, którzy zostali wybrani.

Uwaga! Treść plakatu powyborczego została przygotowana przez komitety wyborcze, które zdobyły mandaty poselskie czy senatorskie, i Redakcja JM nie ponosi za nią odpowiedzialności.

A oto ten plakat:
Gawarit Moskwa! XVI
24 795  
5   20  
Tutaj nie klikaj!Priwiet! Wiecie, że jak człowiek budzi się w poniedziałek i nie boli go głowa, to znaczy, że jest środa? A my, jak co poniedziałek, poświęcamy się i nadajemy! Fakt, że po klinie:

Przepis na koktajl "Nowyj Ruskij":
- 50 gr. Hennessy X.O.
- 150 gr. Coca-Coli

by sharkis

   

Korespondent Pepponienko z agencji TASS donosi:

Otrzymaliśmy ostatnio anonimową przesyłkę zawierającą kopię następującej wiadomości:
Kolejne cytaty z arkuszy ocen pracownika
23 528  
2   15  
Kliknij i zobacz co się będzie działo!Dawno, dawno temu publikowaliśmy cytaty z arkuszy ocen pracownika a, że pracownicy oceniani są na każdym kroku, oto kolejne:

"Zatrudniając go pozbawiliśmy jakąś wioskę lokalnego głupka."

"Ma wszystkie pożądane cechu, które jednak nie trzymają się kupy"

"Nie pozwoliłbym temu pracownikowi nawet oddychać."

"Z tego pracownika już nic nie będzie"

"Ta młoda dama sprawia wrażenie dokładnej. I tylko sprawia wrażenie."
Jay Leno Show - gadki wybrane VIII
22 707  
1   20  
Busza klik nie rusza.Zajęci Wierzchowcami, Kaczkami i Kaczorami zapominamy o Krainie Krztuszącego Krzaczora. A dzieje się tam niemało. Kto opowie o tym lepiej niż Jay L.?

Mamy nowy tydzień. Gospodarka w strzępach, ceny benzyny przekroczyły 2$ za galon. Innymi słowy, prezydent Bush wrócił z wakacji.

* * * * *

Kupiłem sobie dzisiaj kilka litrów benzyny. Postanowiłem zainwestować.

* * * * *

Huragan Katrina? Huragan Rita? Te nazwy są zbyt łagodne. Nazwa kataklizmu powinna oddawać jego potęgę, niebezpieczeństwo i  nieprzewidywalność. Proponuję Huragan Courtney Love.
Autentyki CX - Pierwsze ''rz'' czy ''ż''?
30 391  
8   29  
Dzisiejszy dzień to na pewno 2 ważne wydarzenia. Wybory parlamentarne (do pójścia na które zachęcamy) oraz kolejne, sto dziesiąte wydanie Autentyków. Jako, że jest cisza wyborcza, to wstępu dziś wyjątkowo nie będzie. :)

CZEKAM CIERPLIWIE MOMENCIK

Pracuję w redakcji tygodnika powiatowego. Wyszła raz sprawa nieporządków koło remontowanej przychodni lekarskiej. Dzwonię do szefa firmy, której pracownicy beztrosko sieją resztki styropianu i innych śmieci w promieniu dwustu metrów od remontowanego obiektu. Szef zapewnia, że jutro posprzątają, że to naprawią, że oczywiście, Panie Redaktorze, że poczuwamy się do winy, Panie Redaktorze... Dziesięć minut rozmowy i zapewnień. Na koniec Standardowa Formułka Rozmowy Telefonicznej:
- Dobrze, Panie Dyrektorze, poproszę jeszcze Pana imię i nazwisko do umieszczenia w tekście.
- Momencik...
Czekam cierpliwie. W końcu nie wiadomo, co facet po drugiej stronie robi - może sekretarka kawę przyniosła, albo szuka dowodu osobistego...
Wielopak weekendowy CXXIV
42 428  
8  
Witajcie w sto dwudziestej czwartej odsłonie wielopaka weekendowego. Trochę żołnierski, trochę zwierzęcy, trochę geszefciarski - jednym słowem: każdy znajdzie coś dla siebie.

Kawaleria powietrzno-desantowa w samolocie. Ostatnie poprawki przy spadochronach, pełne skupienie. Nagle jeden z żołnierzy wstaje, podchodzi do instruktora i mówi:
- Nie będę dzisiaj skakać, sierżancie.
- Dlaczego? - pyta zdziwiony instruktor.
- Matka przysłała mi sms-a, że jej się śniłem i że mi się spadochron nie otworzył! Nie będę skakać.
- No dobra, zamienimy się spadochronami i wszystko będzie dobrze - zaproponował sierżant.
Jak powiedzieli tak zrobili.
Żołnierze jeden po drugim wyskakują z samolotu. Wyskakuje i ten od sms-a. Spadochron otworzył się normalnie, żołnierz odetchnął z ulgą i rozkoszuje się lotem. Nagle tuż obok sruuu, przelatuje ze świstem instruktor krzycząc:
Ogłoszenie na czasie
20 088  
0   16  
Takie oto ogłoszenie ukazało się kilka dni temu w jednej z lokalnych gazet, jakoś nie wróżymy powodzenia temu pracownikowi niewykwalifikowanemu:

Zobacz inne ogłoszenia w sprawie pracy!
Nadesłał: Czarek z Zielonej Góry

Pamietaj, że głosując w niedzielę dajesz komuś, przede wszystkim, świetnie płatną pracę. Większość z ubiegających się o te posady i tak zapomni po otrzymaniu mandatu kto tu jest dla kogo. Bądź wymagającym pracodawcą i nie dawaj jej byle komu!

A TUTAJ ZOBACZYSZ WIĘCEJ OGŁOSZEŃ W SPRAWIE PRACY!
Lekko zmodyfikowanych... ;)

Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
- Jaka jest różnica między parlamentarzystą a windziarzem?
- Windziarz potrafi obsługiwać więcej guzików.
* * *
Kolega wczasuje w Chorwacji. Bardzo mu się spodobało. Zwłaszcza pogoda. Będzie się ubiegał o status uchodźcy meteorologicznego...
* * *
Małżeństwo głuchoniemych przeżyło 25 lat cichych dni.
* * *
Żydowska matka do syna:
- Idź, żeń się, no idź, zrób ze swojej matki sierotę!
* * *
Jeżeli na twojej drodze pojawia się twoja była, to znaczy, że Bóg sprawdza, czy nadal jesteś tak głupi.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony