Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 8097 osób, w tym 1441 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik aslDemotywatory CCLXVIII - dekolt, który oburzył amerykańskie feministki. Jennifer Lawrence zdziwiona
119 961  
462   152  
Dzisiaj m.in. wynik wojny między Chinami i USA, Hołowczyc już nie kieruje, dobrzy strażnicy miejscy oraz mieszkaniec Wrocławia gotów do zdobycia K2. A za tydzień już zakupów nie zrobisz, chyba że tu:


Kliknij i zobacz więcej!
MŻJDD - przygody zielonej kredki i nawiązania do Joe Monstera
83 050  
250   66  
Dziś jedna z najdziwniejszych rzeczy jakie do tej pory do nas wysłaliście.

#1. Inwestor

Dałem się namówić na kupno BitCoina, kiedy był na górce.
Co może pójść nie tak podczas wykonywania wyroku kary śmierci?
65 304  
322   138  
Naciskasz przełącznik i gasisz światło – to wszystko. Co może pójść źle w „humanitarnym” odebraniu komuś życia? Wygląda na to, że sprawa wcale nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać, a przestępca skazany na śmierć musi się liczyć z tym, że opuści ten świat w upiornych męczarniach.

Zdjęcia zrobione w idealnym momencie XXVIII - Mario ukryty w Mario
71 983  
243   17  
W najnowszym odcinku między innymi: włosy jak pędzel, idealny kamuflaż na parkowe alejki i zlot żółtych samochodów.

#1.

Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
Takich zdjęć Żydów jeszcze nie widzieliście. Kompletnie pijani świętują Purim
61 222  
112   54  
Właśnie dobiegł końca Purim, czyli żydowski karnawał. Trwające od 28 stycznia do 1 marca "najbardziej radosne święto" judaizmu to idealna okazja do picia alkoholu w wielkich ilościach. Patrząc na poniższe zdjęcia, trzeba się zgodzić z jednym: Żydzi wiedzą, jak się bawić.

Samice człowieka w swoim naturalnym środowisku IV
71 452  
352   43  
Wielu mężczyzn zastanawia się, gdzie znaleźć idealną kandydatkę na żonę. Odpowiadamy więc zgodnie z prawdą: w kuchni! Zobaczcie zresztą sami...

Ma może 3 latka, ale już wie o co chodzi
263 161  
1032   60  
Spójrzcie na tego malca. To nie tylko potęga genów w akcji, to nie tylko siła podświadomości, maluch ma to coś, ten beznamiętny pozornie błysk w oku, który każe myśleć, że w przyszłości będzie zawodnikiem pierwszej klasy, jeśli chodzi o kobiety. Zero kompleksów.

Dom na środku serbskiej rzeki
132 693  
1189   22  
Dom położony na rzece Drina w Serbii przez ponad 50 lat nie zwracał praktycznie niczyjej uwagi. Sytuacja zmieniła się rok temu, kiedy jego zdjęcie pojawiło się w magazynach National Geographic na całym świecie. Dziś to jedno z największych turystycznych odkryć. Poznajcie jego historię.

1
Ludzie, którzy mieli bardzo zły dzień II
155 725  
569   22  
Połamane klucze, zacinające się maszyny z napojami, zatrzaśnięte drzwi - czasami człowiekowi wydaje się, że cały świat jest przeciwko niemu. Przekonali się o tym dobitnie nasi dzisiejsi bohaterowie.


Mistrzowie internetu LXXX - Kto rozszyfruje co napisał lekarz?
110 585  
429   74  
W dzisiejszym odcinku m.in. dlaczego umawiać się z kobietą w okularach; Biedronka One - czyli największy na świecie statek handlowy; kot, który nie ma czasu na wyjaśnienia oraz jak zrujnować pogrzeb maksymalnie czterema słowami.

#1.

Niebezpieczny seks trend wśród nastolatków zbiera coraz większe żniwo
49 635  
36   150  
Z roku na rok obniża się wiek inicjacji seksualnej. Młodzi ludzie coraz śmielej eksperymentują, a swoją wiedzę na temat seksu czerpią nie od rodziców i specjalistów, a z internetu. Ostatnimi czasy pojawił się niebezpieczny trend, który przybiera na sile. O co chodzi?

Historia o Krystynie, czyli jak alkohol niszczy człowieka
115 778  
552   128  
Ostatnio pojawił się artykuł o dzielnicy z dostępem do dopalaczy i życiu tamże. Tak mnie natchnęło, żeby jeszcze dorzucić do kociołka.

Wakacyjne raje Europy. 7 ciekawostek o Chorwacji
56 787  
259   55  
Chorwacja to jedno z tych pięknych miejsc, gdzie można pięty zamoczyć w ciepłym morzu, jednocześnie plecami opierając się o góry.


Wielopak Weekendowy DCCLXIII
47 539  
165   1  
Dzisiaj opowiem wam o Robinsonie, co na wyspie mieszkał, najlepszej motywacji do napadu na bank oraz o niecodziennej sytuacji na wschodnim froncie.

Zapomniane obrazy w połączeniu ze współczesną popkulturą
25 827  
115   13  
W sklepach charytatywnych pełno jest przedmiotów, które były komuś zbędne, a wśród niech znaleźć można sporo obrazów. Amerykański artysta Dave Pollot wykupuje takie okazy i dodaje do nich coś ekstra w postaci odniesień do szeroko pojętej popkultury, dzięki czemu przestają być nudne i zyskują drugie życie.
Dziewczyny z rosyjskich sieci społecznościowych XVI
79 022  
352   48  
Słowiańska krew.

#1.

Najbardziej przeciętna twarz świata
220 226  
476   47  
Na podstawie 190 000 zdjęć naukowcy z Chińskiej Akademii Nauk w Pekinie we współpracy z National Geographic stworzyli model twarzy, która jest w tej chwili najbardziej typową twarzą na świecie. Odważycie się sprawdzić?
Zrób sobie woskową pieczęć
166 081  
1274   33  
Prawdziwa szlachta wysyła listy opieczętowane swoim znakiem! To szyk, klasa i elegancja, która nadaje się nie tylko do listów z weselnymi zaproszeniami. Nie ma co narzekać, że "dzisiaj się tego nie da zrobić", da się i wymaga to zebrania zaledwie kilku rzeczy.

Kliknij i zobacz więcej!
Opis, dzięki któremu zwykły Saab przestał być zwykłym samochodem
157 610  
1221   36  
Ci, którzy sprzedają auta wiedzą - dobry bajer, to podstawa sukcesu. A co zrobić na aukcjach? Gdy zdanie nic nie stuka, nic nie puka już zwyczajnie wychodzi bokiem?

A jeszcze, gdy sprzedaje się auto, które nie należy do najpopularniejszych w kraju. Sprzedawca poniżej zrobił to po mistrzowsku.

15 przykładów zbrodni prawie doskonałej
102 579  
464   19  
Najwięksi eksperci twierdzą, że w dobie dzisiejszej technologii nie ma czegoś takiego jak "zbrodnia doskonała". Niewykrycie sprawcy to wina zbyt małych środków przeznaczonych na badanie sprawy, gapiostwo stróży prawa lub też zwykły przypadek. Tym ludziom praaawie się udało...

#1. Ojciec zamontował nowy dzwonek do drzwi z aparatem fotograficznym i czujnikiem ruchu. Prawie udało mi się przemycić piwo do pokoju. 5 minut później dostałem to zdjęcie...


Z archiwów JM


Kącik zabijania czasu
Login
Najnowsze pliki z Szaffy
Krótkie dżołki
Ty nie jesteś głupia! Po prostu nie masz szczęścia w myśleniu.
* * *
Witaj po czterdziestce. Teraz nawet powietrze ma kalorie.
* * *
Jestem samotny. Pójdę dziś do Biedronki,bo prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.
* * *
Kiedy chodziłem do szkoły, to nie było w niej ochroniarzy. Z wszystkim spokojnie radziła sobie woźna z mokrą szmatą.
* * *
Zawsze radzę ludziom żeby uwierzyli w siebie, cokolwiek robią. Niezły ubaw patrzeć jak próbują.
* * *
więcej »
dodaj kawałek »
Zakazane strony